Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

  1. #1
    i`am
    Guest

    temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    jak wiadomo wysoka temp oraz wilgotnosc powoduje szybki wzrost pajaka, jest to dosc dobry sposob aby szybko wychodowac pajaki ktore przeznaczone sa na sprzedaz, jednak gdzies wyczytalem ze pajaki wychowane w takich warunkach pozniej maja problemy z rozmnazaniem;] moje pytanie wiec brzmi.. czy to prawda? w jakim stopniu jest to mozliwe i na czym te trudnosci maja niby polegac;]


  2. #2

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    Ja nie slyszalem aby trzymanie pajak w wyzszych temperaturach utrudnialo mu rozmnazanie i to jest dla mnie news
    ale faktem jest ze pajaki rosna szyciej w wyzszych temp i z tego co wiem nie ma to zadnych skutkow ubocznych z wyjątkiem tego ze beda zyc wowczas krocej ;-)


  3. #3
    i`am
    Guest

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    hehe no wlasnie;] ja tak gdzies wyczytalem i chce sie dowiedziec na ile jest to trafne stwierdzenie;]


  4. #4
    i`am
    Guest

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    a tak przy okazji jak mam se kurde zmienic teraz to co mam pod ta kreska przerywana?;/
    Brachypelma albopilosum x5, Brachypelma emilia, Brachypelma vagans x2, Brachypelma angustum
    kuba@dolsat.pl
    gg 2007643
    o to mi chodzi;]


  5. #5

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    IMHO - raczej podwyzszona temp nie powoduje tego co pisales.

    a co do zmiany sygnaturki.
    Wejdz do profilu, kliknij na "edytuj dane", kliknij "dalej" i masz na dole pole "sygnaturka"


  6. #6
    i`am
    Guest

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    cos mi sie takiego obilo o uszy;] jezeli nie no to gitara;] ale wolalbym to wiedziec na 100% ;]


  7. #7

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    to samo gdzieś czytałem o ile się nie mylę w opisie któregoś ptasznika "Opisy gatunków " i do tego stopnia zapamiętałem że mam temperaturę 25 stopni maksymalną

  8. #8
    i`am
    Guest

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    ano wiec wlasnie;] ktos jeszcze slyszal?


  9. #9

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    Nie zauwazylam tego w swojej hodowli. No chyba ze trzymacie pajaki w temp. 40 stopni, to fakt, nie beda zdolne do rozmnazania, bo sie usmaza na smierc........

  10. #10

    Re: temperatura, wilgotnosc a rozmnazanie.

    wydawało mi się to dziwne no ale jak ktoś napisał to chcąc niechcąc trzeba się troszeczkę do tego ustosunkować i'am w opisie Psalmopoeus cambridgei to jest.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •