GHmmmmmmmm... wlasnie odebralem "Voraxowa" H.lividum L7... Dupe ma szara w pasy i uznaje ze bedzie miala taka do konca zycia. Prawdopodobnie w PL mielismy do tej pory tylko jasna forme (mi szczerze poboba sie jakos bardziej... nie wiem czemu moze za duzo niebieskiego u mnie w pudlach i terrach

Z ciekawostek i pierwszych obserwacji to.... nie spodziewalem sie (porownuje do moich C. crawshayi ktore nawet przy L9 nie robia mi takich numerow..) ze bedzie tak sprawnie i szypko popierdalac po sciankach pudla i ze bedzie chciala zwiedzic.... moja reke Po blizszym poznaniu naszczescie bez usciskow i buziakow zostala "nakryta".