-
Re: light/dark form? (H.lividum)
GHmmmmmmmm... wlasnie odebralem "Voraxowa" H.lividum L7... Dupe ma szara w pasy i uznaje ze bedzie miala taka do konca zycia. Prawdopodobnie w PL mielismy do tej pory tylko jasna forme (mi szczerze poboba sie jakos bardziej... nie wiem czemu moze za duzo niebieskiego u mnie w pudlach i terrach
Z ciekawostek i pierwszych obserwacji to.... nie spodziewalem sie (porownuje do moich C. crawshayi ktore nawet przy L9 nie robia mi takich numerow..) ze bedzie tak sprawnie i szypko popierdalac po sciankach pudla i ze bedzie chciala zwiedzic.... moja reke
Po blizszym poznaniu naszczescie bez usciskow i buziakow zostala "nakryta".
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum