Awi jak chcesz wstawić fotke do załącznika to nie musisz mieć serwera. Po prostu klikasz na "Wybierz" pod tematem Twojego posta i wybierasz fotke z dysku twardego. Zaznaczasz ją i następnie bierzesz "otwórz". Dalej normalnie wysyłasz posta z tym załącznikiem. Fotka nie może być większa niż 70 KB. Jeśli jest większa to należy ją skompresować, albo zmniejszyć rozmiary. Prawda że proste