Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: G.aureostriata

  1. #1
    manyack
    Guest

    G.aureostriata

    Witam. Posiadam tego wlasnie ptasznika, jest malutki L3. Jest to ptasznik naziemny, ale co do tego zaczynam miec watpliwosci :-) Mianowicie siedzi on w pudelku po patyczkach higienicznych 5cm srednicy i 9cm wysokosci. Ma okolo 1cm grubosci torfu. Niedawno zobaczylem ze zaczyna sporo kopac norek w tym torfie, a nastepnego dnia zobaczylem go na wysokosci 8,5cm, prawie pod sama pokrywka. Dziwnie sie zachowuje, niby naziemny a tu raz kopie, a raz wlazi pod sufit po plaskiej sciance... To Ci dopiero ciekawostka.. mial ktos z Was takie doswaidczenia? Pozdrawiam.


  2. #2

    Re: G.aureostriata

    Moja tez tak robi. Czasami pająkom "odbija" i roznie sie zachowuja - nadrzewne zyja pod ziemia itp...nie musisz sie przejmowac...


  3. #3

    Re: G.aureostriata

    Moja G. aureostriata zachowuje sie dokładnie tak samo... Raz kopie, potem wszystko niszczy i dla odmiany usypuje kopiec Kosciuszki.... I siedzi na samym jego czubku...

  4. #4
    manyack
    Guest

    Re: G.aureostriata

    Dzieki za odp nie przejmuje sie, poprostu opisalem ciekawostke i czekam na inne ciekawe wydarzenia, innych hodowcow. pozdr.


  5. #5

    Re: G.aureostriata

    A nie za spory czasem ten pojemnik??? 5 cm na 10 i L3 jak dla mnie to za wielkie

  6. #6
    manyack
    Guest

    Re: G.aureostriata

    jak widac radzi sobie doskonale, po tym jak zaczal wlazic pod sufit to moze jeszcze wieksze mu sprawic :P heheh, ma tam lupuine orzecha jako ktyjowke, dobrze sie czuje, dobrze je... jest OK !!!


  7. #7

    Re: G.aureostriata

    U mnie dokladnie tak samo, albo siedzi w norce, albo wchodzi pod sam sufit i siedzi, przy zagieciu pojemniczka,z przednimi lapkiami na suficie, zawsze od strony zarowki Pewnie sie opala


  8. #8

    Re: G.aureostriata

    moja metallica np zrobila wszedzie korytarze i czyscac jej domek myslalem ze tam gdzies jest a tyu nagle spod ziemi wyskoczyla bo sobie norke zrobila pod ziemia
    a zkolei ptaszniki naziemne niektore caly czas siedza w ziemi czuja sie bezpiecznie nikt im nie przeszkadza udanej hodowli

    pozdrawiam
    Darek
    gg: 1850646


  9. #9
    PaWeL^
    Guest

    Re: G.aureostriata

    hyhyhy

    moja B.Angustum niby ptaszor naziemy.... a w żeczywistości - górnik cały czas siedzi pod zmiemią :/ (wczoraj miala przeprowadzke do większego pojemnika i... odziwo dzis przychodze ze szkoły a ona nadal na powieżchi :]) )))


  10. #10

    Re: G.aureostriata

    wiekszosc B. angustum taka jest - moja rowniez tak robi.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •