Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ktos odpowie ?

  1. #1

    ktos odpowie ?

    na poczatku chce przeprosic jesli ktos zostanie urazony tym ze zapodam taki temat , prosze nie pisac zebym szukal we wczesniejszych postach, pozdro, sprawa: kupilem vagansa i albopilosum, obydwa L2, teraz po 3 miesiacach vagans juz L4 a albopilosum dalej L2, czy to normalne, odzywianie w normie, temp i wilgotnosc tez, wszystko w jak najlepszym porzadeczku, a ten nie linieje, prosze o komentarze, z gory dziex


  2. #2
    BakuBak
    Guest

    Re: ktos odpowie ?

    na kazdego przychodzi kiedyś czas ... :]

  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: ktos odpowie ?

    czesc

    to zależy od osobnika :] np. ja i qmpel qpiliśmy B.Angustum w tym samym czasie (rodzeństwo ) no i moja Angustum juz jest L6 (od tygodnia), a od qmpla dopiero L4 :/


  4. #4

    Re: ktos odpowie ?

    B. albopilosum - rosną w sumie wolno wiec nie ma co sie dziwic, jezeli ma dobre warunki to pozostaje jedynie czekac


  5. #5
    x ray
    Guest

    Re: ktos odpowie ?

    ...dokładnie ...hodowla pajączków uczy cierpliwosci ..........i nie tylko.


  6. #6

    Re: ktos odpowie ?

    U mnie odwrotnie. U albopilosum mialem 9 pierwszych wylinek w ciągu roku, natomiast vagansy, widze ze juz przechodzą swoje pierwsze wylinki wolniej niz kedziory i smithi.


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: ktos odpowie ?

    Sprawdz we wczesniejszych postach :>


    A naprawde: wszystko jest w porzadku.


  8. #8

    Re: ktos odpowie ?

    Faktycznie, to sprawa osobnicza, uzbrój się w cierpliwość. Nasz B. smithi od września (data zakpu) jest L2 i nic go nie rusza. Uważaj na kędziora. My straciliśmy naszego właśnie zaraz po wylince, z niewiadomych przyczyn, ale zwracaj uwagę na odpowiednią wilgotność.


  9. #9

    Re: ktos odpowie ?

    dzieki wszystkim za odpowiedzi, no to czekam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •