Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Jaki na poczatek??????

  1. #1

    Jaki na poczatek??????

    Ostatnio zaczely mnie interesowac pajaczki.Jeszcze niewiem czy zaczne je hodowac ale zastanawialem sie nad nadrzewnymi.Tylko ze te bestie sa szybkie i niewiem czy dalbym sobie z nimi rade.Ale jesli bym byl juz zdecydowany to jakiego na poczatek??????Najlepiej zeby byl spokojny, i nie za szybki no i latwy w obsludze tzn nie mial duzych wymagan co do srodowiska bo spoczatku to chybva bedzie mi trudno zapewnic swietne warunki.Jakie radzicie na poczatek-dajcie jakis komentarz-jakie sa plusy i minusy akurat tego gat.

  2. #2

    Re: Jaki na poczatek??????

    Co do tych wymagan to moglby jeszcze robic duzo sieci ale to nie jest warunek.
    pzdr

  3. #3

    Re: Jaki na poczatek??????

    Radziłabym jednak zaczac od gatunkow naziemnych... Jak sie w koncu naucze zmniejszac te cholerne fotki, to wkleje zdjecie mojej "lagodnej" samiczki P. irminia, ktora rzuca sie na wszystko... Dzisiaj strzelilam jej fote przy otwieraniu pudelka... Widzisz wiec, ze nawet najlagodniejszy ptasznik nadrzewny nie jest tak lagodny, jak gatunki naziemne. Proponuje jakas Brachypelme lub Grammostole, a jak koniecznie chcesz pajaka plotacego sieci, to polecam Chromatopelma cyanopubescens... Chociaz na moje 3 okazy jedna to wariatka, ktora ma temperament porownywalny do Haplopelm...

  4. #4
    BakuBak
    Guest

    Re: Jaki na poczatek??????

    bierzesz edytuj , meni " obraz , opcja " rozciągnij pochyl ":]

  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Jaki na poczatek??????

    majes -> zgadzam sie z Avicularia... nie ma takiego pajaka, ktory bylby nadrzewny i spelnial Twoje wymagania zwiazane z powolnoscia.
    Nikt Ci nie powie, czy sobie poradzisz, bo nikt tego nie wie lepiej, niz Ty
    Sam zdecyduj. Ja tylko delikatnie zaproponuje naziemne.


  6. #6
    x ray
    Guest

    Re: Jaki na poczatek??????

    Można tylko dodać ,.... lepiej stopniowo rozbudzać swoje emocje hodowlane ,niż szybko skończyć zapał ..............porażką . Czasami wygląd pajączka decyduje o tym że pragniemy go posiadać ,..........mniej zwracając uwagę na jego cechy szczególne. Sugestie z naszej strony możesz wziąść pod uwagę .......ale decyzję musisz podjąć sam..........


  7. #7

    Re: Jaki na poczatek??????

    Przedewszystkim biore pod uwage wasze sugestie bo macie doczynienia z pajakami juz jakis czas i wiecie co potrafia a ja dopiero sie zastanawiam nad kupnem.
    Moze zeczywiscie zaczne od naziemnego a gdy sie juz troszke z nim oswoje zobaczymy co dalej bo tak od razu na gleboka wode sie rzucac to tez nie za dobrze.
    Jeszcze musze pomyslec ale dzieki za rady

  8. #8

    Re: Jaki na poczatek??????

    Na początek naziemne .zgadzam sie w zupełnosci z przedmówcami.kiedy bedziesz juz radził sobie z nimi bedziesz mógł rozwijac horyzonty na nadrzewne i potem na podziemne. pozdrawiam MasterMIke

  9. #9
    x ray
    Guest

    Re: Jaki na poczatek??????

    ...........idz za głosem serca..........


  10. #10

    Re: Jaki na poczatek??????

    Atrax, mnie sie pisze AWiKularia, a nie Avicularia.... W odroznieniu od gatunku, bo niektorzy mysla, ze mam odnoza na plecach :P.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •