Niestety, nie mam na sprzedaz zadnych ptasznikow z rodzaju Avicularia... Moze za jakis czas, ale jak sie cos pojawi, na pewno bedzie ogloszenie...
Niestety, nie mam na sprzedaz zadnych ptasznikow z rodzaju Avicularia... Moze za jakis czas, ale jak sie cos pojawi, na pewno bedzie ogloszenie...