Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Karaczany madagaskarskie ....

  1. #1
    walter
    Guest

    Karaczany madagaskarskie ....

    Nie pytam o to w forum owadziarzy, bo byc moze jakis sympatyk tych karaluchow chcialby mi sie rzucic do gardla ... A wiec:

    Czy ktos kiedys karmil ptaszniki lub skorpiony karaczanami madagaskarskimi?
    Dostalem od znajomego 3 sztuki (zdaje sie, ze samca i dwie samice).
    Robale sa cholernie duze i zdaje sie, ze dosyc twarde.
    Podobno mnoza sie ... jak karaluchy i mozna je wykostywac jako karme - nie wiem tylko dla kogo?
    Pewnie jakies wieksze jaszczury moga chetnie je jesc - a jak ptaszniki i skorpiony?
    Ktos kiedys probowal???


  2. #2

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    z tego co wiem to tak chybva mozna bylo je kupic w biofilu 6 zeta sztuka(chyba) wiec raczej można ktoś sie pytam też onie gdzie można kupic pozdrawiam!

  3. #3

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    lecz naprawde nie jestem pewny niech ktos sie wypowie bardziej doświadczony gdyż też jestem ciekawy

  4. #4

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    hm lecz pisze w żywieniach ze służą za pokarm głównie dla jaszczurek przeczesalem caly internet sam już nie wiem

  5. #5

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    spokojnie mozna karmic karaczanami.ja moim doroslym samica,szczegolnie parahybanie,geniculacie i blondi podaje dorosle karaczany brazylijskie i madagaskarskie.takie duze karaczany,jak dla mnie,sa o wiele wygodniejsze niz podawanie np.10 swierszczy.


  6. #6

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    Witam!!!

    Ja kiedyś podałem skorpionom [cesarskim] karaczany, ale tamte były chyba brazylijskie. Zjeść to zjadły, ale strasznie dużo "części" po tych robalach zostało, więc trzeba było sporo sprzątać.

    pzdr.Skibi

  7. #7

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    Mozesz karmic. Ja daje moim czasami B. giganteus(brazylijskie) i B. fumigata. Fajne reodeo mają pajączki :] Fakt resztek troche zostaje ale nakarmisz jednym karaczanem i masz spokoj


  8. #8

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    no właśnie - zapomniałem o karaczanach, a też mam duże pająki - chętnie zmienię im menu - no ale 6 zł to tanio nie jest zważywszy, że potrzebuję ich z dziesięć!


  9. #9

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    krzdab cena mogla sie zmienić mówie orientacyjnie
    pozdro for all

  10. #10
    walter
    Guest

    Re: Karaczany madagaskarskie ....

    Ja na razie trzymam te karaluchy i mam nadzieje, ze mi sie rozmnoza (i nie rozleza po chalupie).
    Duze karaczany madagaskarskie kosztuja tutaj ok $10.00 CAN za sztuke, czyli tyle, co 4 tuziny swierszczy ... troche drogi bylby taki kotlet.
    Jak (jesli) sie rozmnoza, mam zamiar sprobowac karmic ptaszory i skorpiony mlodymi.

    Moze kiedys wrzuce mojej B. boehmei lub N. carapoensis doroslego osobnika i poogladam sobie RODEO!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •