Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: CITES

  1. #1

    CITES

    ile bedzie kosztowac rejestracja CITES B.Smithi

    Dzieki


    Pozdro

  2. #2

  3. #3

    Re: CITES

    16,50zł i na formularzu możesz zamieścic 6 różnych gatunkow . Dowolna ilosc sztuk każdego gatunku

  4. #4

    Re: CITES

    Nic, bo przypuszczalnie nie masz starych papierów które są juśz wymagane. Poza tym zaraz wejdzie nowelizacja i nie bezie trzeba rejestrować.


  5. #5

    Re: CITES

    mysza a gdzie juz weszla taka nowalizacja czy w usa juz jest taka ze nie trzeba rejestrowac?? nie wiesz przypadkiem?

  6. #6
    walter
    Guest

    Re: CITES

    mysza a gdzie juz weszla taka nowalizacja czy w usa juz jest taka ze nie trzeba rejestrowac?? nie wiesz przypadkiem?
    Robson,
    moge ci odpowiedziec na to pytanie (coprawda bylo skierowane do Myszy).
    W USA nie ma obowiazku rejestracji gatunkow objetych konwencja CITES.
    Jedynie w przypadku wywozu, potrzebna jest deklaracja stwierdzajaca, ze zwierze nie pochodzi z dzikiego odlowu - i to rowniez nie jest potrzebne amerykanom, tylko musi byc okazane w kraju docelowym (jesli ten kraj jest sygnatariuszem konwencji CITES).
    Jesli chcesz sprowadzic CITES'owego zwierzaka do USA, wymagane jest zaswiadczenie dostarczone przez osobe z kraju, z ktorego zwierzak zostal wyslany.
    Kupujac i trzymajac zwierzaka w USA mozesz sie nie martwic o zadna rejestracje - nowelizacja nie jest potrzebna, poniewaz nie bylo ustawy, ktora trzeba by bylo nowelizowac.


  7. #7

    Re: CITES

    eeeeeeeeeeeee to luzik ja mam b.smithi i sie balem, a o rosea tro mi moga skoczyc
    dzieki walter

  8. #8

    Re: CITES

    u mnie sie mogą doczemić tylko 4 gatunków brachypelm i imperatorka:-) czekam aż bedzie noweleizacja, bo itak nie mam innego wyboru


  9. #9

    Re: CITES

    ja w ogole niczego nie rejestrowalem zadnej Brachypelmy ani imperatora...i coz w sumie dobrze, bo gdy wejdzie ta nowelizacja to będzie niepotrzebne


  10. #10

    Re: CITES

    no ja mam zarejestrowane tylko auto:-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •