Tak, nawet napisaliscie. Fakt, mozna by dodac, ze niektore osobniki bywaja agresywne. Napisalam tak na podstawie swoich pajakow, mam w tej chwili w domu doroslego samca A. geniculata, samice (tez dorosla) i okolo 20 podrostkow. Żaden z tych pajakow nie jest agresywny (no, moze w stosunku do pokarmu). Oczywiscie ucze sie cale zycie i zdaje sobie sprawe, ze skoro ja mam spokojne pajaki, to nie znaczy, ze wszystkie takie sa. Opis powstal okolo 2 lata temu, sa w nim pewne niedomowienia i zgadzam sie z krytyka... Bananku, a moglbys mi powiedziec, od kiedy sie zajmujesz ptasznikami? Nie jest to zlosliwe, coz znowu! Pytam z ciekawosci...