Awi - moze otworzyc cos w rodzju "mini zoo" ?pobieranie opłat itp
a dla mnie jako pomyslodawcy wstep wolny :P:P
a na powaznie...
nokeg to wybierzemy sie kiedys razem do Awi
Awi - moze otworzyc cos w rodzju "mini zoo" ?pobieranie opłat itp
a dla mnie jako pomyslodawcy wstep wolny :P:P
a na powaznie...
nokeg to wybierzemy sie kiedys razem do Awi