jasne nawet dziś:-)
Avi-może zainstalujesz sobie kamerke z widokiem na wszystkie pajączki i każdy wyśle smsa pod numer jakiś tam i bedziesz zbierała za to opłaty:-) tylko niewiem jak to sie robi:-)
jasne nawet dziś:-)
Avi-może zainstalujesz sobie kamerke z widokiem na wszystkie pajączki i każdy wyśle smsa pod numer jakiś tam i bedziesz zbierała za to opłaty:-) tylko niewiem jak to sie robi:-)