Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: czym karmic

  1. #1

    czym karmic

    hmm, czytalem ze swierszcze maja duzo bialka i troche tluszczy, ale maja malo wapnia...
    wiec mam pytanie. co dawac zeby dostarczyc wapnia?? slyszalem tez o jakiejsc posypce mineralnej ktora mozna posypac swierszcza. wiec c lepsze, posypka czy inne robactwo zawierajace wiecej wapnia??

  2. #2

    Re: czym karmic

    mozesz posypac pokarm swierszczy wapniem i po sprawie...to dobre rozwiazanie...


  3. #3

    Re: czym karmic

    glupie pytanie - jakim wapniem??:P

  4. #4

    Re: czym karmic

    hahaha
    looknij tutaj www.biofil.pl - tutaj maja oferty sprzedazy wapnia itp itd


  5. #5

    Re: czym karmic

    rammstein ale ja np ne moge od kilku dni wejść na tą strone buuuu chyba cos jest nie tak

  6. #6

    Re: czym karmic

    strona Biofilu jest jakoś spierniczona (mam nadzieje że chwilowo)a jeżeli chodzi o wapń ptaszniki nie potrzebują żadnych dodatków do pokarmu wystarczy że rzucisz mu raz muche raz mącznika a raz świerszcza(chociaż możesz też dawać cały czas jeden pokarm ale jest zalecane aby urozmaicać pokarm wszystkim zwierzętom nie tylko ptasznikom)

  7. #7
    tomi66
    Guest

    Re: czym karmic

    odpowiedz nato co jest z biofilem
    http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=8&i=546&t=540

  8. #8
    i`am
    Guest

    Re: czym karmic

    posupuje ktos tym swierszcze?;]


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: czym karmic

    Wystarczy urozmaicenie pokarmu, a wszelkie dodatkowe suplementy sa bezuzyteczne :]


  10. #10

    Re: czym karmic

    Mam małe pytanie: a po co ptasznikom wapń? Przecierz mają pancerzyk z chityny, a nie tak jak my kości z wapnia, wiec po co im wapń w wiekszych ilościach niz w swierszczach?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •