Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Czerwone swiatlo...

  1. #1
    [RED-689]
    Guest

    Czerwone swiatlo...

    Czy ktos z Was orientuje sie gdzie mozna takowe nabyc? Chodzi mi o faktyczne czerwone swiatlo a nie zarowki malowane od srodka na w/w kolor. Najlepiej jezeli byl by to jakis sklep internetowy.


  2. #2

    Re: Czerwone swiatlo...

    A czym sie malowana od srodka rozni??? ja mam takie specjalne do ciemni fotograficznych


  3. #3
    [RED-689]
    Guest

    Re: Czerwone swiatlo...

    ..rozni sie tym ze nie daje czerwonego swiatla/poswiaty czy jak tam wolisz. Awi pisala ze to wlasciwe (o ile sie nie myle i dobrze pamietam..) nazywaja "kwoki".


  4. #4

    Re: Czerwone swiatlo...

    Kwoki dają dużo ciepła, ale poza tym to się chyba od innych niczym nieróźnią.


    pozdrawiam

  5. #5

    Re: Czerwone swiatlo...

    no kwoke taką największa to możesz sobie zamonotwać zamiast grzejnika, kiedyś dotknołem sie zapalonej kwoki i mi skóra z ręki zeszła


  6. #6
    [RED-689]
    Guest

    Re: Czerwone swiatlo...

    ..."chyba". Chyba ze daja czerwone i niewidoczne dla ptasznikow swiatlo.


  7. #7
    [RED-689]
    Guest

    Re: Czerwone swiatlo...

    ..tez mozliwosc. Mozna zamontowac to poza terrarium o ile nie ma (a zdaje sie ze ma) wiecej niz xxx Wat


  8. #8

    Re: Czerwone swiatlo...

    Kwoki jedynie żarnik całkiem inaczej zbudowany mają ,więcej wat , górna połowa pokrya warstwą aluminium żeby ciepło odbijało i różne kolory ,normalna żarówka malowana od środka która więcej ciepła wytwarza.Są żarówki które same z siebie świecą na czerwono o ile się nie mylę ,są to żarówki łukowe podzespoły wykonane z półprzewodników ,coś na zasadzie djody świecącej jak w piloach i magnetofonach,nie ma tam żarnika świecą poprzez przeskok iskry wyważają mało ciepła .I napewno są bardzo drogie.

  9. #9

    Re: Czerwone swiatlo...

    Witam. Widzialem takie żarowki w niektorych sklepach zoologicznych. Jednak z tego co widzialem to takie specjalne zarowy maja minimum 50 wat (troche przy duzo jak na mele terra) i oczywiscie troche kosztujea (ok 30zl). Niestety nie znam zadnego sklepu internetowego kktory by je sprzedawal.
    Pozdrawiam.

  10. #10

    Re: Czerwone swiatlo...

    Red kwoki kupisz w karzdym liczącym się sklepie z żarówkami i w różnych kolorach co do przedziału wat to nie wiem one bardziej nadają się do ogrzewania terra gadom lub jednego dużego zbiorowego terra w którym poustawiasz większą ilość mniejszych pojemników lub małych terra z pajączkami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •