Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Plama na odwłoku

  1. #1
    krzychowski
    Guest

    Plama na odwłoku

    Obserwując ostatnio swojego pjąka zauważyłem, że ma na odwłoku coś w rodzaju plamy-wygląda to tak jakby część odwłoka była pozbawiona włosków, ale tylko tych "krótszych",czarnych, bo te długie, jaśniejsze w tym miejscu są. Co dziwniejsze plama ta jest widoczna tylko, kiedy promienie światła padają od przodu pająka, to jest od głowy w kierunku odwłoka. Na wielu zdjęciach w internecie widziałem już coś podobnego, z tym, że myślałem wówczas, że widzę pająka z wyczesanymi włoskami. A mój włosków raczej nie wyczesuje-nawet jak coś robię w terrarium, to raczej się oddala lub po prostu udaje, że go tam wcale nie ma, jest bardzo pokojowo nastawiony. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić cel i sposób powstania takowej plamy?

  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Plama na odwłoku

    heh
    zaloze sie, ze masz Brachypelme jakas. temat plamek na odwloku byl juz wielokrotnie poruszany.
    Nie martw sie, wszystko jest ok


  3. #3

    Re: Plama na odwłoku

    To od UFO!!!
    Pająki z plamą zostały kiedyś uprowadzone z naszej planety i robiono na nich eksperymenty!!!


  4. #4

    Re: Plama na odwłoku

    krzdab2150 ty to jesteś

  5. #5
    krzychowski
    Guest

    Re: Plama na odwłoku

    Z poziomu twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś obsmarkanym szczochem, dlatego się nie obrażam. A na przyszłość, jak nie zamierzasz udzielać konkretnych odpowiedzi, tylko pisać pierdoły to daj sobie spokój i nie zaśmiecaj forum.

  6. #6

    Re: Plama na odwłoku

    Krzychowski, mysle ze duzo by wyjasnilo, jakbys podal gatunek ptasznika jaki posiadasz. Wtedy moglibysmy sprobowac udzielic ci odpowiedzi.

  7. #7

    Re: Plama na odwłoku

    Nie oburzaj się, nie chciałem, aby ktoś się źle poczuł...
    Ale nie musisz mnie od razu obrażać i tyle;

    Pozdrawiam
    Krzysiek


  8. #8

    Re: Plama na odwłoku

    krzdab zawsze dodawaj do takich wypowiedzi to będzie wiadomo w jakim w danej chwili jesteś w nasroju bo !!! wskazują na co innego hehehe nic nam internautom nie pozosała jak znaczkami operować.

  9. #9
    krzychowski
    Guest

    Re: Plama na odwłoku

    Do krzdab

    Przepraszam jeśli przesadziłem, ale ostatnio co zadam pytanie, to odpowiedź nie na temat, na prawdę może człowieka trafić!!

  10. #10
    krzychowski
    Guest

    Re: Plama na odwłoku

    A gatunek to najzwyklejsza, najtańsza, chociarz bardzo ładna Grammostola rosea

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •