Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: lustro w terra

  1. #1

    lustro w terra

    moze to glupie pytanie moze nie zalezy jak to uznacie.
    mam zamiar sleic terrarium dla ptasznika naziemnego. dokladniej dla B. Vagans.
    czy mozna zrobic boczna scianke z lustra i nie bedzie to pajaczkowi przeszkadzalo ??
    wiem ze u innych zwierzat jest to nie wskazane a czy u ptasznika jest tak samo ??
    lustro by optycznie zwiekszylo terra.
    dziekuje za karzde info
    pozdrawiam


  2. #2

    Re: lustro w terra

    Jak na mój gust ptasznikowi to raczej różnicy nie zrobi (i tak jest prawie ślepy) to nie skakun tylko raczej wątpię czy lustra w terra 30x30 zwiększą je. Efekt wyjdzie raczej kijowy (coś jak zamki czy różowe kamyczki w akwarium).

    Ale to tylko moje zdanie.


  3. #3

    Re: lustro w terra

    moze i boczna scianka to malo ale tylna
    z reszta co do rozowych kamyczkow i zamkow jestem przeciwny
    nawet u siebie w terra zlikwidowalem plastikowa miseczke do wody
    zastapilem ja szlifowanym kamieniem. troszkepracy trzeba wlozyc ale przynajmniej jest efekt.


  4. #4

    Re: lustro w terra

    możesz dać jezeli tobie sie bedzie podobało. pajak jest prawie ślepy wiec dla niego to żadna róznica czy jest czy nie:]
    Ja osobiście widzxiałem takie terra ze jedną śćianką z lustrem i nmawet mi sie to podobało tyle że to było dla jakis wiekszych jaszczórek:]


  5. #5

    Re: lustro w terra

    Hahaha człowieku. Lepiej tego nie rób. Stań przed lustrem z lustrem w reku i co sie dzieje?? Zjebany efekt. Wieć nie rób. Lepiej zrobić ze zwykłego szkła a pajakowi i tak nic nie da to ze jest z lustra.


  6. #6

    Re: lustro w terra

    Widziałem kiedyś klatkę dla papużek z tylną ścianą z lustra i efekt był niezbyt ciekawy. Patrząc na pajaka na wprost terrarium będziesz miał go na tle swojej twarzy.


  7. #7

    Re: lustro w terra

    JA oczywiście preferuje korek ale na jednej bocznej ściance lustro może wyglądać ciekawie ale na tylnej albo dwóch bocznych to uważam że totalna głupota


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •