Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

  1. #1

    Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    To jest przecież takie proste...
    http://www.arachnopets.com/arachnobo...php?forumid=16

  2. #2

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)


  3. #3

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    dobre dobre hehehs


  4. #4

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    super tylko niewim co sie dzieje na 10 zdjęciu, co to za pałeczka?? i na 18 to brązowe w paczce, co to?? mój englisz nie jest perfekt dlatego sie ask


  5. #5

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    na 10 ta paleczka jest po to zeby sobie "ulozyc" chusteczke jak Ci wygodnie, tzn. no wiesz ulozyc chusteczki zeby pajakowi bylo wygodnie....
    hm... w 18 sam nie wiem o co chodzi jakos tak dziwne to jest:/
    Add your heat or cold packs-dodaj swoj (upał??) albo cos zimnego do paczki czy cos takiego sam nie wiem o co chodzi:/

  6. #6

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    może jakaś "grzałka"?? albo pamiątka dla pajączka żeby niezapomniał o nas:-)


  7. #7

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    heat-pack lub cold-pack to takie smieszne cos na obrzeki itp mozna to albo rozgrzac albo oziebic w razie potrzeby.. jesli dobtrze mi stuka po glowce..

    chodzi o cos co by dalo ciepelko pajaczkowi dodatkowo tak jakby dac mu termoforek [lol]


  8. #8
    BakuBak
    Guest

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    hodzi o włorzenie np termosu z ciepłą lub gorącą wodą :P a to co tam jest to są takie wkłady samogrzewcze :] - w polsce zadkie , cięzko dotępne i drogie ale jak ktoś z was próbował kiedyś free ride-u( lub ogulnie myka po śniegu ) to powinien przynajmniej o tym słyszeć :P

  9. #9

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    może i tak

  10. #10

    Re: Jak zapakować dużego pająka w paczke ;)

    widziałem takie coś zdajsie za 25 złociszy w tramwaju na reklamie :P 'wspaniały prezent dla kobiet bo im zawsze na wyprawach jest zimno w ręce' :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •