Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nareszcie wyszedl

  1. #1

    Nareszcie wyszedl

    Nareszcie wyszedl z norki(skorp).Siedzial tam okolo tygodnia i tylko szczypce wystawial ale caly nie wychodzil.A dzis okolo 15 min temu wyszedl caly i stal sobie
    kolo norki ale teraz znow sie schowal i tylko szczypce jego widze.Moze wyszedl bo jest glodny i chcial by zapolowac????Bo juz niejadl od daaaawna.Wasze skorpy tez tak dlugo siedza w norze i nie wylarza??????


  2. #2

    Re: Nareszcie wyszedl

    tak, moj najstarszy skorpionek baaaaaaardzo dlugo siedzi w norze i baaaaardzo długo go nie widzialem, wiec spoko - nie przejmuj sie


  3. #3

    Re: Nareszcie wyszedl

    ja u mojego też widze tylko szczypce, czasem głaszcze go pensteą po szczypcach żeby wyszedł:-) ale nie wychodzi tylko łapie sie pensety, niestety zasłabo żeby go za to wyciągnąć z norki:-)


  4. #4

    Re: Nareszcie wyszedl

    heh , mój scorp siedzi juz tak długo w norze ze nawet nie wiem jaki teraz jest duzy ))) zas jesli chodzi o karmienie to wrzucam mu 2 razy na tydzien wieczorkiem jakiegos robala do srodka na rano juz go nie ma Pozdrawiam MasterMIke

  5. #5

    Re: Nareszcie wyszedl

    ja tez czasami sie z nim siluje penseta bo wyjsc to nie chce .tylko troszke poszczypie mi pensete i ucieka glebiej.ale jestem dobrej mysli.


  6. #6

    Re: Nareszcie wyszedl

    i po co go draznic penseta ? jak będzie chcial to sam wyjdzie


  7. #7

    Re: Nareszcie wyszedl

    hehe ja moje skorpy widze średnio raz na miesiąc lub gdy są juz b. głodne i idą na polowanie :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •