Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

  1. #1

    EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    jeśli chodzi o waszą wiedzę to po prostu bez komenraża!!!!!! :[
    większość z "expertów" tylko powtarza co inni mówią, a poparce w prakryce podejżewam nędzne(obserwacje prowadzone na jednym albopilosku :[).
    szlak mi trafił 2 irminie prawie dorosłe bo obniżyłem im temp do jakichś 20-21 st.C
    (a pytałem jakiś czas temu czy mogę i czy pajączkom to niezaszkodzi, bo bez bicia się przyznam, że niewiedziałem jak taka operacja na nie wpłynie. http://terrarium.com.pl/forum/read.p...=16505&t=16505 )

    powiecie: to nie przez temperaturę, a g%^&* prawda, bo mam jeszcze jedną sztukę w temp 26 st.C i ma się świetnie.

    A teraz apel do wszystkoch:

    ZANIM KOMUŚ COŚ PORADZICIE UDAJĄC DOŚWIADCZONEGO HODOWCĘ ZASTANÓWCIE SIĘ, CZY LEPIEJ BYŁO BY SIĘ NIEODZYWAĆ I NIE NARAŻAĆ CZYICHŚ ZWIERZAKÓW!!!

    niezaprzeczam jednak, iż w naszym gronie jest kilka osób które na prawdę wiedzą o co w terrarystyce chodzi.


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    Heh
    Przykro mi z powodu pajaka.
    Niestety, ale czasami ludzie tak wlasnie mowia.
    Ja swoja wiedze na ten temat oparlem na obserwacji regalis, lividum i smithi, ktore przebywaja w temperaturze 18*C. Nic im nie jest, jednak wiem, ze musze jak najszybciej postarac sie o dobre zrodlo ogrzewania, bo po prostu ta sytuacja jest dla nich bardzo nienaturalna... w indiach 18-20*C non stop? ee .. nie.

    Mam jeszcze pytanko: w jakim tempie nastapilo obnizenie temperatury?


  3. #3

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    w przeciągu jakichś 5dni, ale zanim zdechły to trwało chyba z miesiąc


  4. #4

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    Przykro mi ... ale wydaje mi sie ze to twoja wina ... poco obnizales temperature ? Doswiadczenie jakies ? Niema co mowic na innych choc niekiedy to prawda ze wypowiada sie osoba ktora ma niecale 20 postow ( ja rowniez niejestem doswiadczony ) a mowi bardzo duzo ... niekiedy mozliwe majac racje mysle ze EXPERTEM mozna by nazwac dwie osoby z forum Atraxa i Awikularie - moje spostrzezenia

  5. #5

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    foxtrott nie pykaj święty mikołaj przyniesie Ci nowe


  6. #6

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    Rozumiem, ze jestes wkurzony, ale to przede wszystkim Twoja wina.
    Po prostu trzeba wiedziec, kogo sluchac, a i tak ostatecznie weryfikowac gdzie sie da.


  7. #7

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    dziwne bo moja irminka od wrzesnia siedzi wlasnie w takiej temp. i przechodzi wylinki czesciej niz 4ka pajakow siedzaca w temp 25-28 :/


  8. #8

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    uhhh naszczescie ja sie nieodzywalem w tej sprawie a z powodu pajaczkow bardzo mi przykro

  9. #9
    Nook
    Guest

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    Foxtrott napisał(a):

    > jeśli chodzi o waszą wiedzę to po prostu bez komenraża!!!!!! :[
    > większość z "expertów" tylko powtarza co inni mówią, a poparce
    > w prakryce podejżewam nędzne(obserwacje prowadzone na jednym
    > albopilosku :[).
    > szlak mi trafił 2 irminie prawie dorosłe bo obniżyłem im temp
    > do jakichś 20-21 st.C

    co do tej temperatury to nie byłbym aż tak pewny że to przez to, ale co do tych ekspertów i ekspercików w pełni zgodze się to jest niestety żenada... zastanawia mnie jedna sprawa - czy wczesniej dogrzewałeś w nocy pająki dodatkowo ?


  10. #10

    Re: EXPERCI i experciki... ja jush podziękuję :[

    wiem, że to moja wina, że zaufałem nisprawdzając na innym forum...
    a przeniosłem w zimniejsze miejsce, bo nie miałem kasy na kabel grzewczy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •