Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z wylinka

  1. #1

    Problem z wylinka

    Moj kedziorek wlasnie przeszedl wylinke (L7) i stalo sie cos dziwnego, jego jedno odnoze, konkretnie sam koniec ma dziwny kolor, brazowy, reszta jest ok tylko sama koncowka. wyglada jakby byla nieaktywna jak siedzi na szybybie to ta noga sie nie przyczepia, ale jak chodzi po ziemi to normalnie ja rusza. co to moze byc i czym to moglobyc spowodowane?? za mala wilgoc ? wina nowego legowiska (polowka kokosa) ??


  2. #2

    Re: Problem z wylinka

    Wydaje mi się że wylinka nie zeszła do końca i dlatego ma taką noge. Mogło to być spowodowane za małą wilgotnością ale nie musiało tak byc . Spróbuj zwiekszyć wilgotnośc moze zejdzie, a po następnej wylince zejdzie na pewno


  3. #3
    walter
    Guest

    Re: Problem z wylinka

    Przy zwiekszonej wilgotnosci pajaczek sam moze sobie poradzic z ta pozostaloscia wylinki - Zebys tylko sam nie kombinowal, jak mu pomoc.

    Moja G.pulchra (teraz wyl.7) wczoraj wyniosla swoja wylinke na drugi koniec faunaboxu i teraz odpoczywa w swojej dziurze.


  4. #4

    Re: Problem z wylinka

    kombinowac nie mam nawet zamiaru, w koncu to moj skarb . wilgotnosc zwiekszylem i czekam. zobaczymy mam nadzieje ze pozbedzie sie tej koncowki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •