Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: ptaszniki nadrzewne ;]]

  1. #1

    ptaszniki nadrzewne ;]]

    Dzisiaj zakupiłem na giełdzie we Wrocławiu 3 gatunki nadrzewne :
    - Poecilotheria regalis L4
    - Psalmopoeus cambridgei L4
    - Stromatopelma calceatum L5
    Zapłaciłem wsumie tylko 100zł
    Ale nie o to chodzi . Już przy przekładaniu ich do ich nowych "domków" zaskoczyły mnie swoją niesamowitą szybkością !!!!! Stromatopelma prawie mi uciekła !! A regalis chciał mnie ugryźć ale naszczęście dlamnie tylko uderzył mnie po palcach przednimi nóżkami i się wycofał ;] Z cambrigei miałem naj mniej kłopotu , bo sam wskoczył do nowego pojemnika !!;]]]]]]]
    Jutro musze się wybrać po fanaboxy , bo bez tego raczej sie nie obejdzie ;] Nie chce mieć już takich "przygód" ;]
    Te ptaszniki nadrzewne w poruwnaniu do moich Brachypelm , to jakby poruwnywać żułwie do zająców !!!! ;]]]]]]]]]]]]]]]


  2. #2

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    prawda


  3. #3
    x ray
    Guest

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    ....myślę ,że jeszcze moga pozostać w pojemniczkach, na faunobox jeszcze jest za szybko.Bynajmniej te sztuki w4, moga jeszcze poczekać .Dobrze by było aby pojemniczki były wyzsze od tych z apteki, i zakręcane( bezpieczniej ....dla pajączka ,w razie upadku pojemniczka). .Reszte pozostawiam bez komentaza......sami wyciagajcie wnioski .


  4. #4

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Zgadzam sie w 100% z X ray-em.Chyba ze chcesz w ten sposób ułatwic mu ucieczke

  5. #5

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Mi sie wydaje ze ciebie mozna porownac do zolwia albo totalnego niezdary skoro nie umiesz nawet przesadzic porzadnie pajakow.Co myslales , ze one sa powolne jak robaki takie jak ty?

  6. #6

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Frodo takie komętarze to wsadź se w d... , ja dopiero zaczynam z nadrzewnymi i poprostu mnie zdziwiła ich szybkość .

    x ray mi chodzi o najmniejsze fanaboxy 10/15/15(szer/dł/wys) i dzieki za rade .

    PS. co myślicie o ich cenie ??
    - Poecilotheria regalis L4 40zł
    - Psalmopoeus cambridgei L4 25zł
    - Stromatopelma calceatum L5 35zł


  7. #7

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Zgadzam sie z Toba robak w 100%. KOmentarze tego typu jak Frodo wolaja o pomste do nieba. Totalna dziecinada wiec zapraszamraczej na jakies czaty dla dzieci tego CHLOPCA zapewne

  8. #8

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Zresztą nic nowego , nie widziałem jeszcze żadnego sensownego komentarza napisanego przez Frodo


  9. #9

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    Moje komentarze sa z sensem tylko odpowiadam na bezsensowne pytania.Ale skoro wam sie chce odpowiadac na pytania typu: Czy pajakowi mozna dac muche lub czy nie zje go pinka,albo cos w stylu pytania Robaka to prosze bardzo udawajcie expertow.

  10. #10

    Re: ptaszniki nadrzewne ;]]

    jasne jasne Frodo...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •