Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Oświetlenie...

  1. #1

    Oświetlenie...

    Wiec jest problem...
    Kolory pajączków ładnie wyglądają pod jasnym światłem...
    No ok, ale jak walniemy pajączkowi oświetlenie takie jak lampa jażynowa(czy jak to tam się nazywa...) to czy to nie będzie za jasne??
    No bo pająki żyją w ciemności i jeżeli będzie miał tą lampe jażynową to czy nie będzie się chował przed tym światłem??
    Sprawa wygląda tak:
    Chce oświetlić pajączka taką lampą i w tym świetle będzie ładnie wyglądał, ale jeżeli ma się chować przed tymi jasnymi promieniami no to po co mam to dawać jeżeli i tak się na pajączka nienapatrze??
    Nie jestem tego pewny ale jeżeli mu dam takie oświetlenie to czy oby napewno nie będzie się chował do kryjówki??
    I o ile stopni taka lampa zwiększy ciepło w terrarium pajączka??
    Z góry dzięki

  2. #2

    Re: Oświetlenie...

    jarzeniówki (bo tak sie ta lampa nazywa)) wydzielają bardzo mało ciepła..


  3. #3

    Re: Oświetlenie...

    Nie wiem jaka to lampa.Z czego ja bedziesz robil z marchewki czy selera ??Napisz konkretnie i wstam w ta jazyne mocna zarowe zeby przebily sie promienie..

  4. #4

    Re: Oświetlenie...

    raczej będzie się chował... temperatura będzie zależała od tego jakiej mocy jest jażeniówka i gdzie się dokładnie znajduje(w czy poza terrarium)...


  5. #5

    Re: Oświetlenie...

    Frodo proponuje juz isc spasc bo Ci sie moze mozg przegrzac od tych poje*** wypowiedzi....

  6. #6

  7. #7

    Re: Oświetlenie...

    Raczej tobie Robsonie od poje**** pytan.

  8. #8

    Re: Oświetlenie...

    Niestety głupszym się ustępuje więc jużcicho na tym poście :/

  9. #9

    Re: Oświetlenie...

    Hmm... Frodo jak Ty masz te 25 lat i jesteś taki w swoim zachowaniu/domyślności/braku humoru, to ja powinnem mieć ze 100 lat. Jak masz pisać takie bzdety to lepiej się nie odzywaj, bo ani to smieszne, ani pouczające. Chyba że zapomniałeś na samym końcu dopisać ";-)" wtedy każdy wie o co chodzi, bo niestety (jak już ktoś to zauważył) tylko ta forma wyrażania nasroju wypowiedzi nam jest dana.

    Co do jażeniówek to też się nad tym zastanawiałem. Jażeniówki w sklepie, w zamkniętym regale są w stanie dość znacząco podnieść temperature, a i pajączki się starają ukryć przed tym światłem, choć jak zawsze zdarzają się wyjątki ;-).


  10. #10

    Re: Oświetlenie...

    :-) A co do wieku to sie pomyliles chlopaku z budyniu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •