Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Megaphobema robustum

  1. #1

    Megaphobema robustum

    Potrzebuje informacje dotyczace tego gatunku, bo niedlugo bede posiadaczem tego ladnego ptasznika
    z gory dzieki

  2. #2
    BakuBak
    Guest

    Re: Megaphobema robustum

    Jego nazwa zwyczajowa to wielki ptasznik kolumbijski. Jest to bardzo piękny , durzy i niezwykły gatunek i często znajduje on swoje miejsce w kolekcjach bardziej zaawansowanych terrarystów . Występowanie tego gatunku w naturze ogranicza się do kolumb i części brazylii. Gatunek ten lubi kopać norki i jest raczej powolny , co niestety nie idzie w parze z łagodnym usposobieniem . Jest to dość agresywny ptasznik , który opracował niespotykaną w innych pająków technike obronną .
    Oczywiście jak wszystkie pająki " nowego świata" moze nas ugryźć lub zaatakować lalwą włosków , ale po za tym ma jeszcze jedną sztuczke :] zagrorzona zacznie się obracać wokół własnej osi i wymachując odnurzami będzie próbowała uderzyć agresora kolcami znajdującymi sie na nich . Jest to cecha niesppotykana która czyni z tego gatunku naprawde ciekawy nabytek .


    powiedz zkąd go masz :] ... - ja ter takiego che - no i za ile : ]

  3. #3

    Re: Megaphobema robustum

    a jad co z jadem jest niebezpieczny??

    w sumie mam kumpla w polskiej budzie, ktory ma wuja co zajmuje sie pajakami i akurat rozmnozyl ten gatunek i dostane jedna sztuke na urodziny od qmpla

    wiec i tak Ci to niepomoze mieszkam w chicago wiec...
    chyba nie dostaniesz go :P:P

  4. #4
    BakuBak
    Guest

    Re: Megaphobema robustum

    :[ ........

    jad jest raczej - nie wiadomo hehe - nie było prowadzonych zadnych badań na jego temat z tego co sie orjentuje

  5. #5

    Re: Megaphobema robustum

    Jad nie jest grozny dla czlowieka, Megaphobemy nie maja tak silnego jadu jak Poecilotherie

    btw. Robson - za ile bys sprzedal jedna szt. M. robustum ?? :>:>:>:>:>:>:>:>:>


  6. #6

    Re: Megaphobema robustum

    jak juz mowilem RAMMSTEIN1 ze to nie ja rozmnozylem tylko wujek mojego kolegi ale spytam sie tego pana czy nie zechcialby sprzedac takiemu gostkowi tego ladnego pajaczka

  7. #7
    BakuBak
    Guest

    Re: Megaphobema robustum

    on jest z usa :] więc u nich pewnie koło 50 $ stoi taki :]

    ale hyba votrax ma takiego tylko durzego ( nie jestem pewien czy ta jego Megaphobema m. nie jest synonimem tego ) ale cena powala - 350 zetów :P

  8. #8
    BakuBak
    Guest

    Re: Megaphobema robustum

    ale to wysyłka przez ocean ?? ; [ jeszcze w lecie jakoś ujdzie ale to jest najbidniej 1 tydzień :[

  9. #9

    Re: Megaphobema robustum

    hm...
    jezeli dostalbym go za 5 dolcow(po znajomosci) to po prostu ramstein oplacilbys przesylke i pajaczka i juz
    ja za to kasy nie chce po prostu oplacilbys pajaka i przesylke i jest twoj

  10. #10
    BakuBak
    Guest

    Re: Megaphobema robustum

    a morze przyjerzdzasz na święta kiedyś do polski :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •