LOL ale bufony tutaj rezydują hahaha dobre sobie... napisalem MAJsTEreK posta bo wydało mi sie dziwne ze 10 innych pajakow ucieka przed spryskiwaczem a ten nie... ten wlazł pod strumien wody.. to nie jest problem lecz obserwacja jak niektorzy zauwazyli... uwazaj kolego zebys rozumow nie pozjadał hah.. no comment..