Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Pomocy => KOKOS:(

  1. #1

    Pomocy => KOKOS:(

    Mój kokos zaatakowało coś od środka boje się że jest to pleśń czy coś takiego. Zakryłem wejście do niego papierem, żeby tam nie wszedła moja Smithi. Nie wiem co z tym zrobić gdyż od kąd go włożyłem wcale tam nie weszła, ale wykopała tunel który znajduje się pod kokosem Nie wiem czy go wyciśgnąć bo ona siedzi pod nim w dziurze non stop Jeżeli miałbym, go wyciągnąć to czy mam zrobić coś z plastiku zeby miała sie gdzieś chować? Plastik chyba nie jest atakowany przez takie coś (np. pleśń)? Pomóżcie prosze.


  2. #2

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    Jesli moge doradzic to ja bym raczej wyciagna ten kokos i go dobrze obadał czym dokładnie jest zainfekowany,bo jesli to plesn to nic dobrego.poprostu go wyjmij ,umyj i wysusz a jesli jest w gorszym stanie poprostu włóz inny kawałek.pozdrawiam MasterMike

  3. #3

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    I dobrze ze splesnial, kokosy wysluchaly widocznie mojego apelu. Ktos gdzies napisal ze jako kryjowke mozna wlozyc kokos i jak jeden maz wszyscy pchaja to badziewie. Łoby Cię spleśniały kokos w wąskiej bramie ścisnął HEJ

  4. #4

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    jakies urazy z dziecinstwa Frodo ? ze tak kokosow nie lubisz


  5. #5

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    Może kiedyś dostał kokosem, ja naprzykład dostałem pełnym kokosem w głowe od mojego brata ciotecznego


  6. #6

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    MasterMike dziękuje za rade wyciągnąłem i była to pleśń A do Ciebie Frodo jak jesteś taki mądry to niepisz głupot bo ktoś może to źle odebrać. Jeżeli możesz to napisz mi jaką najlepiej zrobić kryjówke dla swojego pupila?


  7. #7

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    Z połówki doniczki proste i bezpieczne dla pająka.


  8. #8

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    sądząc po wypowiedziach, to nie moze, a napewno dostał i tak juz zostało.


  9. #9

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    Hmmm, nie dostalem nigdy kokosem, odbierajcie sobie jak chcecie - niewiele mnie to interesuje. Kryjowke mozna zrobic z wielu rzeczy, tak jak ktos wyzej napisal z doniczki naprzyklad, albo poprostu tak ukladasz elementy dekoracyjne w terrarium ze jest duzo mozliwosci aby ptasznik sie tam wtulil. Nie lubie kokosow bo juz mi sie przejadl ten pomysl, kazdy tylko kokos i kokos.

  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Pomocy => KOKOS:(

    No dalej
    Poobrazajmy sie jeszcze troche, bedzie smiesznie (wypiszemy wszystkich, ktorzy dostali kokosami w glowe w ciagu XX wieku i wysmiejemy ich, jacy to debile ). W koncu to takie fajne i modne... sam sex normalnie legalnie... :>

    E O T or this topic close_mode = on

    Ralf -> W sumie wszyscy sie tych kokosow czepili (ja tez), a jest tyle pomyslow na kryjowki, ze zawsze da sie cos wykombinowac. Jezeli nie chcesz nic innego, niz kokos, to zabezpiecz go woskiem w miejscach, w ktorych styka sie z podlozem.. i postaw go w suchej czesci terrarium.
    Natomiast ja proponuje wybrac sie do zoologika
    Tam na pewno beda jakies ceramiczne kryjowki.. cos w stylu czaszek, zamkow, itd.
    Pomyslow jest wiele :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •