Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Przysmak pajakow :>

  1. #1

    Przysmak pajakow :>

    dobra ludzie kto ma male pajaki niech slucha: kiedys po domu chodzily mi dziwne muszki, ktore nie wiadomo skad sie wziely. bylo ich od zaje****, strasznie wqr*** moja matke, no bo muszki wylegaly sie z jakiegos dziwnego miejsca w kuchni....lazily po scianach, oknie itd itp. do czego zmierzam. zmierzam do tego ze postanowilem dac pajakowi na sprobunek. maly pajaczek, wiec taka mala (3mm x 2mm) muszka nie powinna stwarzac mu problemow. pajakom bardzo to zasmakowalo, wiec polecam ich hodowle, tym bardziej ze zlokalizowalem zrodlo ich wylegu...muszki legly sie w........fasoli. stara straczkowa fasola zostawiona przez moja matke na kaloryferze okazala sie doskonalym miejscem dla takiego g***a. muszki naprawde sa zarabistym pokarmem dla pajakow, one je jedza tak po...3 dziennie i nie maja dosc. maja teraz wielkie tylki (pajaki nie muchy). mowie wam nasypcie troche fasoli do worka i powiescie go na kaloryfer. muszki sa male, ale nie potrafia ZBYTNIO latac. zbytnio dlatego, poniewaz troche lataja ale to bardzo rzadko i bardzo prosto jest je zlapac. (sa szare i takie...dziwne )
    POLECAM!!! :> :P


  2. #2

    Re: Przysmak pajakow :>

    To sa, jak im sie zdaje, tak zwane muszki owocowki. Bardzo denerwujace i strasznie glupie. Nie wiem, czy nadaja sie do karmy, poniewaz legna sie zwykle przy co bardziej zrottenowanych gadgetach kuchennych. Takich jak, na przyklad, przegnita, przepolowiona cytryna


  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Przysmak pajakow :>

    Muszki owocowki to jeden z podstawowych i najlepszych pokarmow dla pajaczka !
    Polecam dla malych ptasznikow.


  4. #4

    Re: Przysmak pajakow :>

    ze one niby slabo lataja? Logan chyba zeswirowales.. jak ja mialam problem na poczatku zdobyc jakis ludzki znaczy robaczy pokarm dla mego boehmei a mialam owocowek w cholere w kuchni (niech zyj posiadanie malego sadu) to mama miala polewke... nie chcialy sie do pulapki wepchac to je recznie lapalam na sloik i worek foliowy hehehe... pol godziny latania po kuchni i 10 sztuk...
    normalnych much bym nalapala za ten czas 100tke :P
    male wkurzajace faktycznie, niezly przysmak - rowniez.. ale podziekuje totalnym maluchom wole pinki lub pol maczniaka dac :P


  5. #5

    Re: Przysmak pajakow :>

    Ja moje dorosłe juz kędziory od 1 wylinki wykarmilem muszkami. Mialem luzem, otwartą hodowle muszek w pokoju i tylko łapałem je w powietrzu. Pozniej zrobilem sie bardziej leniwy i nastepnym pajakom daje juz krojone swierszcze lub wylęg. Raz tylko wznawialem hodowle muszek jak mialem sporo mlodych modliszek.


  6. #6

    Re: Przysmak pajakow :>

    Jeśli w suchej fasoli, to na pewno nie są to muszki owocowe...


  7. #7

    Re: Przysmak pajakow :>

    To sa muszki fasolowki.

  8. #8

    Re: Przysmak pajakow :>

    :]

  9. #9

    Re: Przysmak pajakow :>

    Jest tez odmiana muszek owocowek bezskrzydlych. Zdeje sie, ze kiedys ktos mial na forum sprzedam...

  10. #10
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Przysmak pajakow :>

    Mi sie wylegly jak zostawilem w kuchni winogrono, masakra


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •