-
Re: nimfy
O.. to ciekawe. Czyli wystarcza osobniki rozniace sie tylko w niewielkim stopniu w obrebie danych taksonow i juz mozna powiedziec, ze hybryda.. hmm to by nawet i bylo logiczne, bo w koncu mieszaniec to mieszaniec.
Zaciekawilo mnie za to, to, co pisales o rasach ludzkich wczesniej. Moze to i nie ma wiele wspolnego z terrarystyka, ale nie znasz jakiejs strony poswieconej temu?
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum