O.. to ciekawe. Czyli wystarcza osobniki rozniace sie tylko w niewielkim stopniu w obrebie danych taksonow i juz mozna powiedziec, ze hybryda.. hmm to by nawet i bylo logiczne, bo w koncu mieszaniec to mieszaniec.

Zaciekawilo mnie za to, to, co pisales o rasach ludzkich wczesniej. Moze to i nie ma wiele wspolnego z terrarystyka, ale nie znasz jakiejs strony poswieconej temu?