Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Ból życia

  1. #1
    Dziobi van Kenobi
    Guest

    Ból życia

    Posiadam 3 Irminie po 7 wylince. Jedna ma 3,5 cm druga 4 a trzecia 4,5 (tak się jakoś złożyło) Sytuacja jest taka, że nie ocalała żadna wylinka i nie znam płci (strasznie niszczą wylinki). Dlatego proszę o pomoc. Jeżeli oczywiście da się wywnioskować płeć pająka po jego wielkości.

    Niech moc będzie z wami

    Dziobi van Kenobi

  2. #2

    Re: Ból życia

    Nikt Ci w tym momencie nie pomoze. Musisz poczekac do nastepnej wylinki, bo ani po wielkosci ani po wyglądzie u pająka po 7 wylince nie rozpoznasz płci.


  3. #3
    Dziobi van Kenobi
    Guest

    Re: Ból życia

    Dzieki
    Będę musiał uzbroić sie w cierpliwośc (((

    Niech moc będzie z wami

  4. #4

    Re: Ból życia

    Pamietaj, ze nawet wysuszoną i pozwijaną wylinke, po namoczeniu mozna delikatnie rozłozyc.


  5. #5
    Dziobi van Kenobi
    Guest

    Re: Ból życia

    Tak wiem ))
    Tylko że tamte to wyglądały tak jak to co zostaje ze świerszcze po konsumpcji((

  6. #6

    Re: Ból życia

    One napewno nie są po 7 wyl(nie wszystkie) też miałem 3 irminie i w takich samych wymiarach ale nie były po tej samej wylince 3,5 cm 7 wyl, 4 cm 8 wyl i 4,5 cm 9 wyl i miałem bardzo dużego pecha bo wszystkie okazały sie samcami


  7. #7
    Dziobi van Kenobi
    Guest

    Re: Ból życia

    One są wszystkie po 7 na 100% i nic na to nie poradze. Wcześniej miały taką samą wielkość dopiero po 7 tak sie zmieniły)))

  8. #8

    Re: Ból życia

    o to rzeczywiście lipton.. żeby chociaż to były samice...


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Ból życia

    Aha
    Najlepiej pajakowi wyciagac wylinke jak najszybciej po jej zrzuceniu. Pozniej moga byc problemy, jezeli zostanie polamana i zniszczona przez pajaka, ale z reguly polanie woda wystarczy, by wylinka znow mozna bylo manipulowac.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •