Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Chatka dla maluchow

  1. #1

    Chatka dla maluchow

    Witam

    Po przykrym doswiadczeniu z lupinami orzecha wloskiego [ plesn ] i plastykowa nakretka od butelki [ awers pajaczkow ] nie bardzo mam z czego zrobic maluchom hacjendy! Niestety nie mam klockow lego [ juz ] wiec i to odpada... chcialem zrobic z pojemnika po kliszy ale nie mam zadnego pustego!
    Chcialem zapytac czy domek z tekturki [ np. takiej sliskiej z jakiej robia kalendarzyki kieszonkowe ] ujdzie? Nie zaplesnieje to czy cos? Przysypal bym to z lekka torfem tworzac fajna norke... co o tym sadzicie?

    Pozdrawiam


  2. #2

    Re: Chatka dla maluchow

    raczej wezmie i tego no zrobi sie miekkie po pewnym czasie, ale jak bedzie na suchym torfie to chyba ujdzie nie wiem bo nie probowalem

  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Chatka dla maluchow

    A patrzyles na wczesniejsze posty?

    Ja Ci zaproponuje cos z ceramiki. Idz do zoologicznego i poszukaj jakichs.. czaszek...domkow i innych takich tam. Walter mial tak urzadzone terraria i przyznam, ze to jest bardzo pomyslowe i praktyczne, wiec warto sprobowac.


  4. #4

    Re: Chatka dla maluchow

    Dzieki za rade, ceramika jest super, ale ostatnio jak patrzylem to nie widzialem nic na tyle malego zebym mogl zmiescic w pojemniku na mocz
    Juz nawet im muszelki dalem, ale troche dupiate sa bo male za male a duze za duze


  5. #5

    Re: Chatka dla maluchow

    Atrax-ale tu chodzi o małe pajączki:-)

    ja mam uciety kawałek pojemnika po kliszy, mieści sie w pojemniczku na mocz i jeszcze jest luz, niema pleśni, za to smithi sie zaszył 2 tygodnie temu i nie wychodzi, pewnie wylinka, ale domek mu sie spodobał


  6. #6

    Re: Chatka dla maluchow

    No tak, wiem ze to swietny pomysl, ale taki pech ze nie mam takich pojemnikow a w sklepie z filmami do aparatow samych nie chca sprzedac łobuzy!
    Moze znajomych popytam, moze maja...


  7. #7

    Re: Chatka dla maluchow

    to kup sopie film do aparatu, napewno sie kiedyś przyda, 10zł kosztuje 24 klatkowy z Konic'a. Możesz też iśc do sklepu gdzie wywołują zdjęcia i spytać czy maja takie puste pojemniczki


  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Chatka dla maluchow

    A.. nie doczytalem.
    Oczywiscie, ze przeciety pojemnik po kliszy sie nadaje. Przez 5 miesiecy byl schronieniem dla mojego smithi


  9. #9
    i`am
    Guest

    Re: Chatka dla maluchow

    moje male robale nie maja zadnych kryjowek, same sobie kopia jakies norki jak chca;] krece wlasnie filma o nich, jak zmontuje to moze wam pokaze:P hehe


  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Chatka dla maluchow

    Sa rozne szkoly hodowli. Ja tam wole dac kryjowke


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •