Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Problem z karmieniem

  1. #1

    Problem z karmieniem

    w faq-u jest napisane ze powinno sie karmic mlode pajaki kilka razy w tygodniu, srednio co 2 dzien, czy one musza sie przyswyczaic??


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Problem z karmieniem

    Karm je, gdy sa glodne. Mozesz rownie dobrze karmic codziennie lub co 3 dni... lub nawet 2x dziennie. Jak pajak jest glodny, to zje.


  3. #3

    Re: Problem z karmieniem

    nie przejmuj sie moje jedzą jakies 4-5 razy w tygodniu, starsze jedzą co drugi dzień


  4. #4

    Re: nie chcą jeść :-(

    sorki 4-5 razy w miesiącu


  5. #5

    Re: nie chcą jeść :-(

    wyluzuj jak to juz mi ktos mądry na tym forum naisał nie należy brać wszystkiego w faq dosłownie to że pajączki nie jedza dwa tyg to raczej nic dziwnego , a co do przyzwyczajania się to nie wiem :/ jak moj smithi i boehmei (oba 4 wyl) zjedzą cos raz w tyg to i tak jestem szczesliwy a zdaje sie ze oba twoje pajączki są z tych "niejadkowatych"


  6. #6

    Re: nie chcą jeść :-(

    a czy jak wrzuce im cos do jedzenia to na jaki czas mam to zostawic?? wyjac po nocy czy moze to lezec dzien??


  7. #7

    Re: nie chcą jeść :-(

    A czy drogi Piotrze pytales gdzies w Piescirogach czy maja jakies ksiazki o ptasznikach czy nawet chociazby wszedles na to forum przed kupnem i dowiedziales sie podstawowych rzeczy dotyczacych hodowli??Czy bedzie teraz zasypywal co rusz to glupszymi pytaniami??A masz juz polowke kokosa??

  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: nie chcą jeść :-(

    Eh, losamigo -> jak kiedys plesn dopadnie Ci terrarium, to sam bedziesz wiedzial, kiedy najlepiej wyciagac resztki. Najlepiej od razu.

    I przeczytaj sobie najpierw na spokojnie FAQ i.. nie traktuj wszystkiego tam na serio. Sa rozne szkoly hodowli, a pajak nie zdechnie, jak mu sie nie bedzie podawalo pinki minute i 24 sekundy po polnocy...


  9. #9

    Re: nie chcą jeść :-(

    piescirogi to wiocha i tu nic nie dostaniesz o ptasznikach, nawet nie mam z kim pogadac; ciekaw jestem jak Ty zaczynales, czy wszystko wiedziales od poczatku.


  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: nie chcą jeść :-(

    Kazdy tu byl kiedys zielony. Ja zaczynalem z zerowym doswiadczeniem, ale ogolna zasada hodowli jest taka: najpierw czytam, pozniej urzadzam terrarium, a nastepnie kupuje zwierze. W przeciwnym razie moga byc problemiki.

    Ale od tego jest forum, archiwum i FAQ, zeby sie wszystkigo dowiedziec.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •