Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: kot chyba zabil pająka

  1. #1

    kot chyba zabil pająka

    cze wszystkim

    jak dziś wstalem najedzona samice vagansa 8 wylinka a raczej jej terra (pijemnik po surówce)lezal na ziemi kolo biurka. Kot zrzucil mi to z wysokosci 55 cm. Pojemnik jest dosyć niski od podloza do pokrywki jest jakieś 7-8 cm. Pająk zyje ale jest jakiś taki wystraszony i taki dziwny to znaczy porusza sie takimi gwałtownymi ruchami.
    z odwloka nic przezroczystego nie polecialo chyba ale moze coś w środku pęknąć prawda?? Piszcze co moze mu być i czy pzejyje jak trzeba więcej info. bede odwiedzać strone co 2h to bede na bieząco pisal

  2. #2

    Re: kot chyba zabil pająka

    1. mozliwe ze ma obrazenia wewnetrzne, mojego kolegi albopilosum kiedy spadła w pudełku padła chociaż nie było żadnych zewnetrznych oznak uszkodzenia pająka.
    2. porusza sie gwałtownymi ruchami ponieważ jest w szoku.
    3. należy zabezpieczać pajaki i ich terraria przed innymi zwierzakami, a w szczególności przed ciekawskimi kotami.

    Podsumowanie:
    Jestes nieodpowiedzialny i za twoje błedy musi płacić teraz pająk


  3. #3

    Re: kot chyba zabil pająka

    Jak nic nie pękło to raczej przeżyje. Gwałtowne ruchy to ze stresu, jak już napisał poprzednik. Tak więc bądź dobrej myśli.

  4. #4

    Re: kot chyba zabil pająka

    obserwuj pajaka, chyba będzie wszystko ok
    i uwazaj na kota :[


  5. #5

    Re: kot chyba zabil pająka

    pająki sa zabespieczone ale ta cholera i tak wlazla tam sie pogrzać na przewodzie narazie pająk siedzi w norce

  6. #6

    Re: kot chyba zabil pająka

    jak widac Twoje "zabezpieczenia" nie są najlepsze i cierpi przez to Twoj pajak...


  7. #7

    Re: kot chyba zabil pająka

    sluchaj koty to zwierzeta ktore mozna nauczyc niektorych rzeczy metodą kija i marchewki. Nie mówie żebyś maltretował kota ;] ale kiedy mój kombinował na początku cośz pająkami (chciał sie wygrzewać pod lampką) to dostawał po ogonie i teraz jest grzeczny


  8. #8

    Re: kot chyba zabil pająka

    hehe dobry sposob TheMetal hehe...biedny kot :P

    Ja mam 5 psów i 2 koty, jeszcze nigdy nie mialem takiego zdarzenia jak Ty, wiec jezeli chce sie zabezpieczyc dobrze terraria to mozna to zrobic "nie ma rzeczy niemozliwych"


  9. #9

    Re: kot chyba zabil pająka

    Mój kot zwalił mi kwiat i rozbił doniczkę oraz kilka innych drobiazgów jak się próbował dostać do terrarium. Na pająki nie zwracał uwagi, ale od kiedy w jednym z terrariów zamieszkała mysz to interesuje go (ją) wszelki ruch w moim pokoju.
    Kciuki za pająka


  10. #10
    bart1990ek
    Guest

    Re: kot chyba zabil pająka

    moje koty interesuja sie tylko pojemnikiem z maczniakami .
    Zycze ci powodzenia (pajakowi oczywiscie ).

    POzdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •