Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: jak to zrobic??

  1. #1

    jak to zrobic??

    mam takie pytanko nie wiecie moze jak zrobic z pozostaloscia wylinki po pajaczku zeby ona nie plesniala lub nie smierdziala??

    bo chce sobie kolekcjonowac po pajaczku wylinki i wrzuce je pozniej w ladne obramowanie (wszystkie razem) i to jakby bylo "zycie pajaczka" tak wlasnie chce sobie zrobic, bo kiedys widzialem na angielksiej stronie arachnoboards ze koles tak zrobil jak znajde fote to tu wrzuce
    a narazie prosze o odpowiedzi

  2. #2

    Re: jak to zrobic??

    podobno wylinki nie plesnieja w ogole- ze niby jest chitynowe cos-tam i nie plesnieje. ja swojego tez zbieram zeby obserwowac wzrost i do tej pory nic nie plesnialo


  3. #3

    Re: jak to zrobic??

    wylinka nie będzie plesniec ani smierdziec...

    mozesz natomiast sprawic aby byla mniej "krucha"...wymocz wylinke w roztworze wody, mydla i alkoholu ;] ( taki sposob gdzies znalazlem ;] ) dzieki temu wylinka będzie bardziej rozciagliwa :-)


  4. #4
    walter
    Guest

    Re: jak to zrobic??

    Jak juz napisali przedmowcy, konserwacja wylinek jest zbedna - nic im sie nie stanie - wyschna i tyle.
    Wylinki swoich ptaszorow trzymam w malych plastikowych pudelkach po jakiejs tam salatce.
    Jedynie moja A. avicularia nie pozwala zabrac wylinki - wbudowala ja sobie w gniazdo i broni jej skubana do upadlego




  5. #5

    Re: jak to zrobic??

    no a potem co walter z nimi zrobisz??
    wlasnie co pozniej z nimi zrobicie ludzie??
    ja tosobie walne w oprawke i se na scianie powiesze


    p.s. walter ty uzywasz do hodowli 5.5 galonowych akwarii??

  6. #6

    Re: jak to zrobic??

    a wlasnie zapomnialem jeszcze czegos jakiego akwaria uzywasz do hodowli aviculari?

  7. #7

    Re: jak to zrobic??

    Ja osobiscie wszystkie wylinki wyrzucam, gdyz nie potrafia lechtac mojego zmyslu estetycznego. Parafrazujac, rzygac mi sie chce, jak widze wylinke


  8. #8
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: jak to zrobic??

    Ja natomiast swoje wylinki klade na stol i je zraszam, zraszaczem i jest wrzystko OK.
    Swoje wylinki planuje w zywicy zalac


  9. #9

    Re: jak to zrobic??

    Ostatnią wylinkę Geniculaty zabrał mój dziadek :P spodobała mu sie i sobie ją postawił na jakimś kredensie jako ozdoba


  10. #10

    Re: jak to zrobic??

    Ja niektóre zostawiam, a niektórymi obdarowuję znajomych, bo to dla nich sensacja mieć taką wylinkę )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •