Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?

  1. #1

    czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?

    chodzi mi o to czy moge pajaczka bezposrednio przelozyc do terrarium w ktorym mieszkal inny pajak czy lepiej wyminic torf a faunabox i kryjowke umyc? nie wiem czy jakies zaraz by nie przeszly albo jakis inny grzyb.....

    i jeszcze jedno: jesli jeden pajak nie zje maczniaka/swierszcza/muchy to moge robala rzucic innemu pajakowi czy lepiej wywalic a karmic swierzymi?


  2. #2

    Re: czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?

    Nie wiem jak z terra (jeśli nie było grzybów, jakiś chorób czy roztoczy to chyba nie ma problemu ale głowy nie daje i poczekaj na opinie innych). Ja tak karmie, jeśli jeden nie jest głodny zje inny.


  3. #3

    Re: czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?

    Z tym karmieniem bywa tak ze czasami pajak potafi zaatakowac ofiare a potem jej nie zjesc- ineteresuje mnie czy swierszcz nie ma potem w sobie jakichs toksyn ktore innemu ptasznikowi mogly by zagrozic...


  4. #4

    Re: czy moge dac pajaka do terra po innym pajaku?

    Jeśli zaatakuje i zabije to świerszcz raczej ma już jad oraz soki trawienne innego pająka. Ja bym się wachał dać takiego świerszcza innemu, za to jeśli świerszcz nie został zaatakowany to z uśmiecham na otworze gębowym idzie do innego pająka na obiad.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •