Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Czy przejdzie tam wylinke?

  1. #1

    Czy przejdzie tam wylinke?

    Chodzi o skorpa.Od dluzszego czasu nic nie je.Wykopal glebaka norke i tam siedzial.Wczesniej siedzial przy jej wyjsciu a od kilku dni siedzi na samym dnie i wogole nie wychodzi.Od jakiegos pol roku nie przechodzil wylinki.moze terraz sie zbliza???czy moze wyjsc z siebie w takiej norce jaka sobie wykopal ???nie bedzie mu ciasno???????A jezeli wylinieje to czy wyniesie wylinke przed jame??????
    Moze to wcale nie jest wylinka ale wole byc przygotowany.


  2. #2

    Re: Czy przejdzie tam wylinke?

    to prawdopodobnie wylinka posiedzi jeszcze 1/2 miesiace w tej norce
    nie, nie przejmuj sie miejsca mu na pewno starczy.
    A wylinke prawdopodobnie zje


  3. #3

    Re: Czy przejdzie tam wylinke?

    szkoda ze ja zje.juz widze mine matki jak sie rano budzi a tu wylinka na jej lozku niedaleko niej ) ale i tak chcialbym ja zachowac.A jeszcze jednolanuje jeszcze dokupic jedenego lub dwa.beda w jednym terra.czy podczas wylinek nie zrobia sobie krzywdy?????


  4. #4

    Re: Czy przejdzie tam wylinke?

    nie, nie zrobia sobie krzywdy - zdarzalo sie ze jeden osobik wchodzil drugiemu na plecy w trakcie wylinki i bylo ok
    ale jezeli będziesz obserwowal swojego skopionka i zauwazysz ze zrzuci wylinke mozesz ja wyciagnac zanim zje ;]


  5. #5

    Re: Czy przejdzie tam wylinke?

    troszke mam tam trudny dostep bo norka jest pod plaskim duzym kamieniem i gleboka a niechce niechcacy penseta szczypczacza uszkodzic.a moze nie zje.bede obserwowal.dzieki.


  6. #6

    Re: Czy przejdzie tam wylinke?

    coz...jezeli jest tak gleboko to raczej zje ta wylinke


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •