Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Płodność

  1. #1

    Płodność

    Duzo slyszalem ze jak pajaki sie za szybko rozwijaja to są bezpłodne.ja jakos nie moge w to uwierzyc.jesli to prawda to napiszczie prosze jak to sie dzieje ze staja sie takie?


  2. #2
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Płodność

    To jest roznie tzn. kazdy ma wlasna teorie kturych sie trzyma . Jedni uwazaja ze nic sie nie dzieje, i jest ptasznik plodny , natomiast drudzy uwazaja ze jak sie przetrzymuje ptasznika w wysokiej temp. nie jestr plodny , na terrarystyce ten temat by poruszany


  3. #3

    Re: Płodność

    Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Amen.


  4. #4

    Re: Płodność

    cieszcie się że nasz nowy "wojownik o wolność i demokracje" nie zamknoł wątku ;-P

    PS. W końcu zaczyna być widać rękę imperatora... znaczy się moderatora :-).


  5. #5

    Re: Płodność

    Moim zdaniem bzdura az swiszczy.... Ale coz, jezeli ktos to badal jestem otwarta na nowe rzeczy

  6. #6

    Re: Płodność

    Przeczytaj ten cały wątek, tam zawarłem to co sądze na ten temat. http://www.terrarystyka.com.pl/forum...asc&highlight= (niewierny Tomasz) :>


  7. #7

    Re: Płodność

    Kto z nas ten Tomasz, Hari???

  8. #8

    Re: Płodność

    A mi się wydaje, że takie dyskusje w tym temacie nie mają żadnego sensu, dopóki nie sprawdzi sie tej tezy w praktyce. Możliwe, że takie zjawisko zachodzi np. u pewnych gatunków ptaszników, a u innych nie ma miejsca, ale to też tylko przypuszczenia i nic poza tym, end


  9. #9

    Re: Płodność

    dzieki wam.przyznam sie ze sie troche martwilem zeby nie przedobrzyc z warunkami


  10. #10
    i`am
    Guest

    Re: Płodność

    tez kiedys poruszalem ten temat;] gdzies tak tez wyczytalem ze to ma jakis negatywny wplyw;] choc sam tego nie sprawdzilem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •