Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pytanie o T. Blondi ??

  1. #1

    Pytanie o T. Blondi ??

    Witam .w sobote spodziewam sie przesylki w ktorej bedzie T.Blondi i z tego powodu mam pytanie.Czytalem na jakims sajtcie ze blondynki potrafia zrobic dziure w terra z plastiku ,prawda to ? a jesli tak to w jakich terrach trzymacie swoje dorosle blondynki ??.pozdrawiam

  2. #2

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    tak, blondi potrafilaby przegryzc plastikowy pojemnik.
    Obserwowalem kiedys moja L. parahybane gdy probowala kłami przegryzc swoj plastykowy pojemnik, fajnie to wygladalo
    a dorosle osobniki nalezy trzymac w terrariach, szklanych


  3. #3

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    cwane bestyjki.dzieki

  4. #4
    rdz
    Guest

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    a czy można trzymać ptaszniki w drewnianych akwariach (z przednią szybką) ???

  5. #5

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    Tak, mozna


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    Zreszta wiele pajakow potrafi przegryzac takie elementy. Praktycznie kazdy dorosly ptasznik jest zdolny do przebicia ludzkiego paznokcia.


  7. #7

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    to mnie troche zszokowaliście.......z tym przegryzaniem plastiku....
    dobrze ze terrarium mam szklane ( czeka tylko az moj maluszek urośnie )

  8. #8

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    racja...
    ale fajnie wygladalo gdy moja L. parahybana chciala przegryzc ten pojemnik - prawie jej sie udalo...;]


  9. #9

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    Mi prawie geniculata uciekła. Samica (około 8 wylinki). Zrobiła zębami dziurę w pojemniku. Nie było mnie akurat kilka dni w domu. Pracowała nad tym i musiała to z każdym dniem poszerzać. Jakby mnie nie było dłużej pewnie bym jej nie znalał.


  10. #10

    Re: Pytanie o T. Blondi ??

    Moja blondi rozerwała stalową siatkę wentylacyjną, dlatego zastąpiłem ją blachą perforowaną. Co prawda rozerwała tylko jedną nitkę z tej siatki ale nie pozwoliłem jej nad tym popracować...
    Avi versi i rosea są w pojemnikach z grubej folii (taki cienki plastik) i nie próbowały przegryzać...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •