Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Co robicie jak wyjezdzacie??

  1. #1
    wesoly grabarz
    Guest

    Co robicie jak wyjezdzacie??

    Czy ktos z was ma ten sam problem co ja?
    Wyjezdzam kilka razy w roku. Wlasnie kupilem A geniculate. Z temperatura jest oki, ale trzeba utrzymywac stale 75% wilgotnosci.
    Jak sobie poradzic z tym fantem. Czy geniculata wytrzyma tydzien bez "podlewania"? Jest po 9 wylince (przeszla ja 2 dni temu).
    Co robicie z pajaczkami jak wyjezdzacie??


  2. #2

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    Gdy wyjezdzam na dluzej: karmie pajaczki, spryskuje im terraria/pojemniczki i tyle.

    Lub moja mama sie nimi zajmuje :P:P


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    czesc

    zajmuje mi sie nimi brat ) ewentualnie qmpel ), ale teraz zepsułem sprawe... przez moje zwierzaki zrezygnowalem z wyjazdu na 3 miesięczną (płatną;d) praktyke do niemiec (


  4. #4

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    a ja karmie spryskuje i eszcze szczykawa gleboko wode wbijam i juz


  5. #5

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    jak wyjezdzalam na wakacje zostawilam malucha po 3 wylince z qmpela, akurat szykowal sie do wylinki wiec wolalam nie zostawiac go samego.

    ostatnio wyjezdzalam wiec juz nie chcialo mi sie calej gromadki z kims zostawiac po prostu spryskalam im bardziej... problemu nie bylo..
    problem bedzie z faunaboxem jak wyjade bo w nim trudniej utrzymac wilgotnosc na dluzej, chyba ze do wakacji rosi dostanie szklane terra z mniejsza iloscia dziurek niz faunabox
    jesli nie masz pajona w faunaboxie spokojnie mozesz jechac nie martwiac sie o wilgotnosc, mozesz jedynie bardziej spryskac


  6. #6

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    Ja takze wyjezdzam czesto, czasami na okolo 2 tygodnie. Mocniej spryskuje terraria, karmie pajaki i w droge...

  7. #7
    wesoly grabarz
    Guest

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    Bardzo mnie wszyscy pocieszyliscie, bo myslalem ze pajak musi byc regularnie spryskiwany i wogole.


  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Co robicie jak wyjezdzacie??

    A ja mam piekne faunaboxy. Oczywiscie lividum nie musi sie martwic o wilgotnosc, bo z taka iloscia podloza, nietrudno ja utrzymac. Ale u nadrzewnych czasem trzeba w lecie spryskiwac 3x dziennie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •