Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zywienie

  1. #1

    zywienie

    w dziale zywienie - macznik mlynarek pisze ze sa one tuczace i ich naskorek jest szkodliwy dla gadow ........jak sie to ma do pajakow czy scorpionow?

  2. #2

    Re: zywienie

    O ile wiem, nie ma na nie wplywu (co do ptasznikow, na temat skorpionow sie nie wypowiadam).

  3. #3
    small
    Guest

    Re: zywienie

    > w dziale zywienie - macznik mlynarek pisze ze sa one tuczace i
    > ich naskorek jest szkodliwy dla gadow ........jak sie to ma do
    > pajakow czy scorpionow?

    Jak sam zacytowales: "ich naskorek jest szkodliwy dla gadow", o pajeczakach nie ma tutaj mowy, bez problemu rozpuszczaja 'naskorek' larw...


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: zywienie

    Zreszta pajaki nie zjadaja chitynowego oskorka.


  5. #5

    Re: zywienie

    a co do problemu tuczenia?

  6. #6

    Re: zywienie

    pajaka ciezko utuczyc. jesli nie bedzie glodny to poprostu nie zje. ale jesli za czesto bedziesz karmic to przy np upadku moze mu podobno peknac odwlok. ja karmie raz na 3 dni i problemu nie mam (chociaz napewno jadly by czesciej jakbym im dawal)


  7. #7

    Re: zywienie

    spoko ja tez karmie mojego scorpiona co 3 dni. stwierdzilem ze bede mu dawal raz swierszcza raz macznika a i moze mu jakas made wrzuce

  8. #8

    Re: zywienie

    Nie bedzie tego problemu jak zastosujesz w diecie róznorodnosc, wtedy bez obaw mozesz tez dawac maczniki i pajaka nie utuczysz. Dajac mu roznorodny pokarm zapewnisz mu roznorodne skladniki w diecie, a sam fakt wciagania roznego jedzonka napewnop oprawi mu nastruj! I ZDROWIE.
    Pozdrowionka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •