Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: domek dla pajączka

  1. #1

    domek dla pajączka

    troszke szukałem w archiwum ale niewiele znalazłem na ten temat.
    Czy ktoś ma może zrobiony własnoręcznie domek dla swojego pajączka z modeliny ???
    jakos odstrasza mnie jak czytam ze domki z polowki kokosa pleśnieją
    polowka doniczki w sumie ok ale taka za "zwyczajna" ( brzydka )
    z chęcią bym "ulepił" jakiś fajny domek z modeliny ?
    ma ktoś moze takowy - pleśnieje czy nie ?
    a moze ktoś posiada jakieś zdjęcia takich wlasnorobek z modeliny ?


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: domek dla pajączka

    Modelina raczej nie splesnieje.

    A nie mozna kupic czegos z ceramiki?


  3. #3

    Re: domek dla pajączka

    Albo kore debu korkowego? Mam ja w terrariach jako kryjowki i bardzo dobrze sie sprawuje. Jakby ktos byl zainteresowany, to bede ja miala na gieldzie w Swietochlowicach.

  4. #4

    Re: domek dla pajączka

    wydaje mi sie ze jesli bys dobrze wysuszy i wypranzyl w piekarniku ten kokos to by nie plesnial ja sam mialem taki u mojej blondi i nie plesnial

  5. #5

    Re: domek dla pajączka

    Nie splesnieje napewno. Atrax, a po co kupowac jak mozna zrobic, troszke inwencji, napewno bardziej Ci sie bedzie podobalo jak sam zrobisz, powodzenia.

  6. #6
    PaWeL^
    Guest

    Re: domek dla pajączka

    czesc

    Awikulario w jakiej cenie ?? :P


  7. #7

    Re: domek dla pajączka

    Heeeh, przyjedz, to zobaczysz . Ale na kazda kieszen. A z takimi pytaniami to nas zaraz wywala na priv.....

  8. #8

    Re: domek dla pajączka

    Kiedy ma być giełda ??

  9. #9

    Re: domek dla pajączka

    wygotowałem w soli
    poźniej dobrze wyplukałem
    i na koniec wysuszyłem

    ale nie chce kokosa bo :
    wszyscy mi mowia ze przesadzam w wilgotnością - a ja jak widze suchy torf to sie boje o pajaczka i praktycznie zawsze mam wilgoć " przesadzoną" u moich pajaczków
    2ga sprawa to czesto sprawdzam czy nic nie pleśnieje w terra a jak moja geniculatka troche podrośnie i włoże ja do terra ( narazie jest w pudełku +/- o srednicy i wysokości 10cm ) to bede sie bał łapska wsadzać bo troche agresywna jest a jak bede miał zamiast kokosa cośz modeliny to bedzie mniejsze prawdopodobieństwo pleśni = nie bede musiał wsadzać łap ( jak moja geniculatka siadzie na scianie i widze jej 2 "kły" to az mnie ciarki przechodza jak pomysle co by było jakby mnie ukąsiła :
    http://polhost.pl/~wojtas/Dsc00003.jpg


  10. #10
    PaWeL^
    Guest

    Re: domek dla pajączka

    Awikulario moze Atrax sie zlituje i nas nie wywali :P przyjade na 10000000% i zobacze )) w końcu to pare km odemnie )


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •