Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Szlag mnie trafił!!

  1. #1

    Szlag mnie trafił!!

    Czytałem w starszych postach...ze pronto do kurzu szkodzi lub ,że jest obojętne...
    W piątek wracam z uczelni i co widze??baba od sprzątania nawaliła tego świństwa całą masę w moim pokoju.!!!!Myślałem ,że ekspolduje.........
    Przez 2 dni pająk jakoś łazał powoli jakby na zwolnionych obrotach.Stawiał niepewnie kroki....na szczęście dziś mu sie polepszyło...mam nadzieje ze wyjdzie z tego bo inaczej ubije babe.
    Teraz moje pytanie.... jak szkodliwe jest Pronto (cytrynowe)??
    Czy zdarzyło się wam coś podobnego i czy wasz "podopieczny" wyszedł z tego??
    Pozdro to all!!

  2. #2
    redknee
    Guest

    Re: Szlag mnie trafił!!

    a po kotrej wylince i jaki to ptasznik ???


  3. #3

    Re: Szlag mnie trafił!!

    B.Smithi 4wyl. Jest tuz przed kolejna wylinka

  4. #4

    Re: Szlag mnie trafił!!

    Ja używam pronto, ale zawsze przed tym wynoszę wszystkie owady do kuchni, a z powrotem przenoszę je dopiero po ok. 15 min i wywietrzeniu pokoju, więc takie coś mi się nie zdażyło

  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Szlag mnie trafił!!

    Wiec teraz juz wiesz, ze pronto moze byc szkodliwe dla pajaka. Niestety nie znam dokladnie jego skladu, ale detergenty w organizmie pajaka na pewno nie wywolaja pozytywnego efektu.


  6. #6
    COB
    Guest

    Re: Szlag mnie trafił!!

    atrax słuchasz theriona>?


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Szlag mnie trafił!!

    COB - Tak, ale o tym na priv jak juz.


  8. #8

    Re: Szlag mnie trafił!!

    U mnie starsa czyściła pod moja nieobecność :[ dokładnie pronto cytrynowym ale po pająkach nawet nie widać było że cos jest nie tak >>> wszystkie od tego czau liniały już raz czy dwa i wszystko jest ok (wtedy były rozmiarowo podobne do twoich wyl 2, 3 i 4)


  9. #9

    Re: Szlag mnie trafił!!

    ja normalnie używam pronto gdy czyszcze biórko. tak jakby pod biórkiem stoją za szybą pajączki w swoich pająkach. Wątpie żeby coś do nich dolatywało bo jak narazie mają się dobrze. jednak gdyby stały w innym miejscu bałbym sie tak przy nich używać pronto


  10. #10

    Re: Szlag mnie trafił!!

    nokeg napisał(a):

    > stoją za szybą pajączki w swoich pająkach.


    Domyślam się że to błąd myślałeś o terrariach i napisze to tutaj żeby kolejna 100 ludzi nie czepiała się jednego wyrazu. Nokeg chciał napisać pajączki w swoich terraiach [b](tak myślę)<b/>


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •