Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: dziwna rosea

  1. #1

    dziwna rosea

    cześć

    mam pytanie odnosnie G.rosea mam mlodego osobnika juz drugiego i jest on przeciwieństwem pierwszego mianowicie jest podobnie ubarwiony (czarny odwlok i różowe lamy i karapaks) ale zachowanie to jest insty szatan wiem ze sie zdazają wyjątki od regul ale az takie atakuje bez wachania mimo ze maly je za 3 vagansy i skacze(nie po jedzenie ale czasami jak sie chce przemiescić) potrafi przeskoczyś 7cm a sam ma 2.3 cm z nogami ,nie robi przerw w jedzenu i nie zakopuje sie w norce wogule norke zakopal i siedzi tam gdzie najcieplaj mam pare innych pajączków które teoretycznie powinne być bardziej agresywne ale sa aniolkami w prównaniu z nim.Są jakieś inne pająki podobnie ubarwione do mlodej rosea ?? (prawdziwy wyjątek z niego jeśli to rosea )

  2. #2

    Re: dziwna rosea

    jeszcze nie słyszałem aby rosea skakała ale ciekawe powiem szczerze ....moze ma Error w DNA


  3. #3

    Re: dziwna rosea

    nie skacze caly czas ale se podskakuje czasami jak chce (otwieram podelko i skacze z jednego końca na drugi jak sie wystraszy :P)

  4. #4
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: dziwna rosea

    Rammstein ma tez agresora, widocznie Ci sie trafil taki okaz. Moze sie zmienic po kolejnych wylinkach na leprze lub na gorsze


  5. #5

    Re: dziwna rosea

    nie nazekam lubie agresywne pajączki ze slabym jadem dla mnie moze sie zmieniać i na gorsze aby dozyla puźnej starość

  6. #6

    Re: dziwna rosea

    Moze to hybryda Grammostoli ze Stromatopelma

  7. #7

    Re: dziwna rosea

    może masz zaduży pojemnik?? to też czasami jest przyczyna że łagodne gatunki są agresywane, jak lubie jesć to dobrze tylko sie cieszyć


  8. #8

    Re: dziwna rosea

    pojemnik ma taki w sam raz mjej więcej o powieszchni szklanki moze troszke większa więc nie sądze

  9. #9

    Re: dziwna rosea

    moim skromnym zdaniem wyolbrzymiarz sprawę. pomyśl nad zmianą pająka, a tego opchnij jakiemuś frajerowi(najlepiej na Allegro, bo frajerów tam nie brakuje).:> albo mozesz mi przesłac za darmochę(chetnie przyjmę)Piotrw126 napisał(a):


  10. #10

    Re: dziwna rosea

    prawda rozea bo jak by skakał na 7cm hihihihih to by długo nie pożył bo by się o sciany pojemnika zabił hihih Piorw126 napisał ze jes mniejwięcej wielkości szklanki pojemnik a wielka szklanka ma przekąną 7 cm co do G.rosea o mase na forum było mają zmienny "charakter" Piotr wpisz rosea w szukaj i poczytaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •