Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: kolankowy uciekinier :/

  1. #1
    Tomek W
    Guest

    kolankowy uciekinier :/

    Dziś w nocy (chyba) uciekł mi białokolanowy :| porozstawiałem już połówki orzecha kokosowego wraz z wilgotna ziemią po całym mieszkaniu w nadzieji, że pajączek się tam zjawi. Generalnie to chodzi mi o to jak mam przetlumaczyc swojej dziewczynie z ktora mieszkam , że bialokolankowy wcale nie jest grozny ok 7-8 wylinka.
    Szczekam na propozycje!

  2. #2

    Re: kolankowy uciekinier :/

    daj sie ugryźć i pokaż że nic ci niejest -joke
    poprostu daj jej poczytac o nim napewno jest napisane ze jad niejest grozny dla czlowieka


  3. #3
    x ray
    Guest

    Re: kolankowy uciekinier :/

    ...mogę zaopiekowac się dziewczyna przez kilka dni.... :P


  4. #4

    Re: kolankowy uciekinier :/

    ja tez sie nia moge zaopiekowac... a tak powaznie to nie jest niebezpieczny jesli nie jest uczulona na jad


  5. #5

    Re: kolankowy uciekinier :/

    powiedz jej, że jak jest uczulona to umrze

  6. #6

    Re: kolankowy uciekinier :/

    heh szukaj typa w najźmniejszym kącie twojego domu a na pewno znajdziesz to sie sprawdza

  7. #7

    Re: kolankowy uciekinier :/

    Powiedz jej że go interesują tylko świerszcze i karaluchy, a ona chyba żadnego z w/w nie przypomnina^_^

    Otaku


  8. #8

    Re: kolankowy uciekinier :/

    Tomku wspolczucia

    dziewczynie powiedz ze emilka to taki pajak do przytulania, wkoncu to takie maskotki spokojniutkie, poza tym jak juz Otaku pisal nie wyglada jak swierszcz ani karaluch (chyba hehehe)

    a pajakowi powiedz ze jak go nie bedzie kolo kaloryfera lub kompa gdzie cieplo to go poszukasz pod lodowka [lol]
    ew za szafa

    milego i owocnego szukania...


  9. #9

    Re: kolankowy uciekinier :/

    aLiCe... nie chodzi tutaj o Brachypelme emilia tylko o Acanthoscurria geniculata. Taka mala różnica hi hi hi a mojej geniculatki bym raczej nie przytulal bo niezly z niej agresorek hi hi hi

    A Pani Tomka W niech spi spokojnie bo pajak nie przyjdzie i nie zje jej w nocy (aczkolwiek Awi juz sie kiedys obudzila z pajakiem pod kolderka ).

    Umrzec raczej nie umrze jesli jest uczulona jesli odpowiednzio szybko zostana podjete odpowiednie kroki


  10. #10

    Re: kolankowy uciekinier :/

    A ja myśle, że jak się dziewczyna boi to się będzie bała, nawet jak pająka znajdziesz to zawsze powie, że inny może uciec.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •