Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: P.irminia

  1. #1

    P.irminia

    Czesc. W lato mam miec pierwszego ptasznika, ale chiclabym juz teraz ustalic jaki to ma byc ptasznik by dowiedziec sie o nim jak najwiedzej, Ostatnio pytalem sie czy moge miec a.metallica ale odradziliscie mi go a poleciliscie irminie. Czytajac opis irmini dowiedzialem sie jednak, ze moze byc nieco agresywny i szybko biegac i daleko skakac. Wiec czy moge miec p.irminie jako pierwszego ptasznika? Z gory dzieki za odp.


  2. #2

    Re: P.irminia

    A nie lepiej jakiegoś naziemnego ?

  3. #3

    Re: P.irminia

    Ja jednak radze kupic jakiegos naziemnego ptaszora. Jakas brachypelme. Zdecydowanie latwiejsze w hodowli, nabierzesz wprawy i pozniej za nadrzewne sie wezmiesz. Takie moje skromne zdanie.

    Pozdrawiam

    Nazar

  4. #4

    Re: P.irminia

    na początek kup najlepiej pajaczka naziemnego
    i tak jak pisza wyzej najlepiej brachypelme
    polecam Ci smithi ( ładny i bardzo spokojny )




  5. #5

    Re: P.irminia

    Wiem czytalem duzo o smithi i wogule o bachypelmach ale w ostatnim moim poscie napisano mi ze nie nabiore wprawy w nadrzewnych majac naziemne. Nadrzewne bardziej mi sie podobaja, wogule jakos bardziej mnie do nich ciagnie. Poczytam sobie o nadrzewnych i naziemnych do czerwca i wtedy padnie decyzja. Dzieki


  6. #6

    Re: P.irminia

    jeżeli juz z nadrzewnych to polecam własnie albo P. irminia albo P. cambridgei

    IMHO lepsza P. irminia


  7. #7

    Re: P.irminia

    Tylko troche sie boje bo jestem alergikiem - pylki traw, pylki drzew, zyto i wogule w dodatku baardzo nasilone sa te alergie


  8. #8

    Re: P.irminia

    to ze jestes uczulony na pylki traw itd.
    nie znaczy ze będziesz uczulony na jad ptasznka chociaz jest na to pewne prawdopodobienstwo
    ale nie przejmuj sie, agresywnosc P. irminia zalezy od osobnika, moze trafi Ci sie malo agresywny osobnik a jezeli bedziesz uwazal napewno Cię nie ukasi polecam te pajaczki, sa naprawwde fajne.


  9. #9

    Re: P.irminia

    Tak, wlasnie caly czas o nich czytam, juz wiem gdzie postawie terra. Tylko czy jak dam mu galezie to terra to beda plesniec prawda, i nie wiem wlasnie co z tym zrobic bo kazda galaz jest ograniczna .


  10. #10

    Re: P.irminia

    to nie dawaj galezi.
    pajak sam zrobi sobie gniazdo i będzie ok

    albo wczesniej wygotuj, wysusz i nie powinno sie nic stac


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •