Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: vagans L5 !!! powiedzcie

  1. #1
    redknee
    Guest

    vagans L5 !!! powiedzcie

    odebralem dzisiaj Brachypelma vagans (3 sztuki)
    sprzedawca mowil ze sa po 5 wylince. gdy zobaczylem pajaki zdaje mi sie teraz ze one sa mlodsze niz L5 !!

    maja teraz 11mm (cialo), okolo 22mm z nogami

    czy to jest 5 wylinka czy mniejsze ! ???


  2. #2

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    troche male jak na 5 wylinke wydaje mi sie ze bedzie to ok 4 ale wszystko zalezy w jakich byly warunkach i jak byly karmione

  3. #3
    BakuBak
    Guest

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    dokładnie niestety nic nie usowodnisz w przypadku takiego przekrentu ... no chyba ze by ci za miast dorosego nimfe wysłał albo samca zamiast samicy :]

  4. #4

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    no niestety to mozliwe
    moj kedzierzawy po 7 (od wczroaj) wylince jest wciaz znaacznie mniejszy od pulchry po 6 wyl. a przeciez oba trzymam w identycznych warunkach.


  5. #5

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    Moje Vagansy po 3. wylince mają po 9-10 mm ciała, więc to będzie raczej 3-4 wylinka.

  6. #6

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    jak na 5 wyl- to troche małe- moim zdaniem- mój smithi po 5 ma 2cm ciałka, a vagans w tym wieku powinien być mniej więcej tych właśnie gabarytów


  7. #7

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    Jesteś pewien że ten smithi to 5 wyl mój ma z 1,5 cm ciałka i też jest po 5 wyl (a karmie go często , lampka mu nad głowotułowie świeci po 12-14h i wilgotnoś wysoka )


  8. #8
    redknee
    Guest

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    dzieki za odpowiedzi
    czyli wychodzi na to ze gościu mnie wyrolowal
    mowil kurde ze sa po 5 wyl a tu widac kur...

    jutro bede miec spowrotem aparat to moge podrzucic fotki


  9. #9

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    to nie jest smiesze bo moj L5 smithi ma 1,5cm ciałka. a karmie go czesto, tylko ze on nie chce zrec, a tem zmieniłem na sachare 27 z 23 od dwoch tygodni, wilgotnosc porownywalna z basenem:P


  10. #10

    Re: vagans L5 !!! powiedzcie

    dobra nie zmierzyłem dokładnie te 1,5 cm było na oko , teraz zmierzyłem z linijką ma 1,8 cm ;] nawet nie wiedziałem że taki z niego gigant


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •