Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: rosea

  1. #1

    rosea

    Pyt. do osób, które mają doświadczenie z w/w gat.: Ile czasu mija od wylinki do wylinki u tych spiderów? Swojego L2 mam od 19. 12.03 i od tego czasu "troszkę" zjadł i nawet urósł i...nic! Wiem, że podobnych postów było już około mnóstwo ale sorki : moja Grammostolka mnie już wkurza z tym swoim zwlekaniem.

  2. #2

    Re: rosea

    Grammostole dlugo rosna.Musisz uzbroic sie w cierpliwosc.Najlepiej kup sobie jeszcze z 10 pajakow to zapomnisz o Rosei i nie bedzie ci sie czas tak dluzyl.Pozdrawiam.

  3. #3

    Re: rosea

    rosea zrzuca wylinki bardzo rzadko - od miesiaca do 3

    dlatego potwierdzam to co napisal rastafaq - kup sobie jeszcze kilka i zapomnisz o rosei :P


  4. #4

    Re: rosea

    napewno wiecej niz miesiac Diabolo :>
    nie zapisuje kiedy dokladnie moje pajaki maja wylinke, ale chyba okres pomiedzy 2 a 3 wyl to bylo cos kolo 3 moze 4 m-cy


  5. #5

    Re: rosea

    Z checia przyjme Twoja rozyczke, pozbawiajac Cie tym samym niepotrzebnych nerwow :>


  6. #6

    Re: rosea

    Posiadam jedną Grammostolę(po 5 wylince - mam ją od 1 wylinki), ale nie jest to rosea, lecz aureostriata. U mnie pajączek linieje co miesiąc jak w szwajcarskim zegarku. Wszystko jednak zależy od warunków, w jakich trzymane są pajączki; poszczególne osobniki również mogą rosnąć we własnym tempie.


  7. #7
    Aroboss
    Guest

    Re: rosea

    Moja rosea szybko przechodzi wylinki regularnie Góra co 2 miesiace ale jest jeszcze mała około 1,5 cm ciałka ale i tak sie zdziwiłem ;-) Pozdrawiam

  8. #8

    Re: rosea

    Hwarang nic z tego jset mi z nią dobrze, a że wolno rośnie to cóż - jej urok. Mam jeszcze kędziorka ( już L2 - Alice dzięki !!! ) i on już przerósł Rosee więc jednak mam co poobserwować... Dzięki)))))

  9. #9

    Re: rosea

    wg mnie wiele zalezy od warunkow! u mnie rosea liniala - L 3/4 - 14.11.03r.; 4/5 - 19.12.03r.; 5/6 - 31.01.04r. teraz czekam na nastepna.


  10. #10

    Re: rosea

    No a moja nie liniała odkąd ją mam tj. 19.12.03 mimo, że temp. ma ok. 22-23 st. i wilgotność też oki Poczekamy-zobaczymy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •