terra za duże!!!!! i ten pająk jest mocne jadowity zobacz to http://terrarium.com.pl/forum/read.p...554#reply_9748 (ma szczęście że nie była w szpitalu....)
terra za duże!!!!! i ten pająk jest mocne jadowity zobacz to http://terrarium.com.pl/forum/read.p...554#reply_9748 (ma szczęście że nie była w szpitalu....)