Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: p.murinus ---------

  1. #1

    p.murinus ---------

    no więc taką sprawe mam :P podajcie mi gurne i dolne zakresy dla tego gatunku ,

    co do wilgotności wiem ze minimum jest koło 50-60% a co do temp nie mam pojęcia - wiem ze optimum to 28* ... mam mamilatuska L5 i chce go dac do tera o wymiarach 20*20*50 ogrzewanym zarówką i tam mam wachania przez to około 10 * na dzień - w nocy mam 20-22* a wdzień 29-32*


  2. #2

    Re: p.murinus ---------

    terra za duże!!!!! i ten pająk jest mocne jadowity zobacz to http://terrarium.com.pl/forum/read.p...554#reply_9748 (ma szczęście że nie była w szpitalu....)


  3. #3

    Re: p.murinus ---------

    fakt, troche za duze terra.
    min. temp to 20 st
    max 30/31
    tak okolo


  4. #4

    Re: p.murinus ---------

    lux ... wiem ze tera jest durze ale uwarzam ze ten gatunek nie będzie miał problemuw z przyzwyczajeniem sie :]

    Janosek a co ma tu dorzeczy jedo jad ??:]


  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: p.murinus ---------

    Jesli bedzie polowal i nie bedzie zestresowany, to terrarium moze byc.


  6. #6

    Re: p.murinus ---------

    właśnie szamie pierwszego mączniaka :P ... ffajnie wygląda w takim tera ten maluch ale licze na to ze zrobi mi ładną pajęczynke :P ... co do stresu to przy tym gatunku sie nie obawaim :P


  7. #7

    Re: p.murinus ---------

    ja mówie tak żeby uważał !!!!! znajomy miał bliski kontakt z murinusem (L9) i wylądował w szpitalu i ledwo wyżył ponieważ okazało się że jest uczulony!!!


  8. #8

    Re: p.murinus ---------

    Janosek - to będziesz tak kazdego ostrzegał kto ma jakiegoś pterinochilusa,poecilotherie, stromatopelme itp itd???? zrozum ze jezeli ktoś decyduje sie na takiego pająka i nawet nic niewie o jego jadzie to juz lepiej zeby go ugryzł bo takich ludzi powinno być jak najmniej ;-)

  9. #9

    Re: p.murinus ---------

    to czy kupujacy zdecyduje sie na hodowanie takiego gatunku to tylko jego sprawa, a co do ostrzegania, coz jezeli Twoj znajomy zostal ukaszony to musial byc niedopowiedzialny ze doszlo do czegos takiego. Ja uwazam P. murinusy za pajaki ktore....no wlasnie....jezeli chodzi o szybkosc i sile jadu sa dla zaawansowanych, ale jezeli chodzi o agresywnosc to murinusy wola uciec niz zaatakowac, np. A. geniculata nie ucieka tylko atakuje ( ale wiadomo zalezy od okazu ) a murinus ucieka do nory i tam zgrywa bohatera


  10. #10

    Re: p.murinus ---------

    a dotego robi śliczne pajęczyny :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •