Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

  1. #1

    Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    mam kilka ptaszników , może 7 to mało ale co jakiś czas zwiekszam hodowlę , jednak dużym problemem jest zakup takiego pająka , jeśli ktoś chce mieć jednego pająka może kupić go w sklepie zologicznym , ale jeśli ktoś np ja chce mieć wiecej czy potrzebuje jakiś określony gatunek to juz jest duzy problem . W ubiegłym roku kupiłem ptasznika G rossea w sklepie zoologicznym , sprzedawny wiedzieli o nim tylko tyle że to samiec i że ma około roku , przecież przy zakupie pająka sprzedawca powinien podać po której on jest wylince itp . a tu nic . Wogule jeśli już sie trafi na sklep w którym możn zakupić te kudłate stworzonko zwane ptasznikem to graniczy to z cudem , przynajmniej w naszym wojewudztwie mazowieckim .


  2. #2
    djtommi
    Guest

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    mikee przeciez najlepiej kupowac od hodowcow: po pierwsze znasz wiek, po drugie masz duzy wybor, po trzecie duzo duzo taniej. dziwie sie ze w ogole kupujesz cos w sklepach zoo.


  3. #3

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    Ja mieszkam w Wesołej (dzielnica Warszawy) i jak coś to lecę do zoologika w Sulejówku bo tam mam znajomego który zna się na rzeczy. Sklepik jest super.


  4. #4

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    ale jest też tego plus:P chłopak kupuje nic sie o nim nie dowiaduje wiec->szuka w necie->trafia na 4um TCP-> uczy sie o zwierzątku-> podobają mu sie nastepne-> kupuje od chodowcy->BUSINESS IS BUSINESS :P:P:P:P:P


  5. #5
    Louis Cypherr
    Guest

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    Z tym szukaniem informacji sprawa nie wygląda niestety tak optymistycznie.


  6. #6
    no13
    Guest

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    u mnie jest podobnie,,z tym ze w niektorych sklepach to pewnie nawet nie wiedza co to ptasznik


  7. #7

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    a ja tam kupuje ptasziki przez allegro
    prosto od hodowcow
    znam wiek, po ktorej wylince, kiedy mial wylinke itp.
    jest wielu co ma wieksza ilosc pajaczkow ktore mozna u nich kupic
    wystarczy sie zapytac.
    pozdrawiam


  8. #8
    luz_jacek
    Guest

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    Też sądze że najlepiej kupić od hodowców.
    Przecież nawet nie musisz biegać do sklepu tylko pajączek sam do ciebie przyjdzie pocztą
    Ja ostatnio kupiłem avicularie versicolor i grammostole pulchre. Doszły pocztą już na drugi dzień (z Pomorza aż do Krakowa) i były całe i zdrowe (profesjonalnie pakowane
    To chyba najlepszy ze sposobów.
    A poza tym u hodowców jest najtaniej i jest ogromny wybór.


  9. #9

    Re: Jak to ciężko w niektórych miastach kupić ptasznika

    mikee moim zdaniem nie ma problemu kupna ptasznika nawet jeśli w Twoim mieście znalezienie takiego zwierzaka graniczy z cudem.Na allegro jest pełno ofert,ale najlepiej poszukaj w dziale Pajęczaki/giełda , masz tam wielki wybor - zamawiasz i pajączek przychodzi pocztą - nie ma problemu!. Ja mieszkam w Toruniu i w wiekszosci sklepow zoologocznych sa ptaszniki,ale kupując w sklepie trzeba liczyc sie z tym , iz pajaki sa drozsze niz u hodowcy(kupno z forum lub giełda)bywa ze w sklepie cena rozni sie bardzo od ceny pajaka z allegro bądz z działu wyzej wymienionego.Kupuj od hodowców i napewno bedziesz zadowolony ( ciekawe pajaki,wybor,dobra cena! ) pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •